Archeologia: Zestaw nasion nr 1 do selekcji w niedzielę po późnym KS wskoczył na passę nr 1

Sobota była kolejnym dniem zamętu, który dotknął oba końce łuku.

był większy Virginia Tech bicie książę Aby wygrać kurs ACC. To już druga duża impreza, w której Duke’owi nie udało się wygrać ostatniego sezonu dla trenera Mike’a Krzyżewskiego. Jednak wniosek jest taki, że Hokie ukradli ofertę. Nie sądzę, że byliby w NCAA bez zdobycia tytułu ACC.

Istniejący zespół to SMU. zgubiony mustang Memphis w amerykański Półfinały Mistrzostw Konferencji Sportowej i poza swoim przedziałem. SMU ma jeden z najgorszych rankingów w harmonogramie spośród wszystkich walczących o miejsce na boisku i ma dwie poważne porażki, w tym jedną w Quad 4. Mustangi nie zrobiły wystarczająco dużo, aby to odrobić.

Szelki już są! Dostwać Z powrotem w swoich basenach i dołącz do nas Wyzwania dla kobiet i mężczyzn Aby mieć szansę na wygranie nowej ciężarówki i wymarzonej wycieczki do koszykówki!

Myślę, że górne ziarno w łuku jest już ustawione. Gonzaga Powinien być nr 1 w niedzielnej selekcji, a za nim mistrz Pac-12 ArizonaMistrz Wielkiej 12 Kansas Rządzący bohater narodowy Baylor.

Nie ma już gier, które mogą wpłynąć na górną linię łuku. Kasztanowy A Kentucky poza turniejem SEC. bordeaux W Turnieju Wielkiej Dziesiątki nie udało mu się zdobyć przeciwników na tyle, by wywrzeć presję na pierwszy rząd. Zmierzą się producenci kotłów Tak o tytuł Big Ten w niedzielę tuż przed pokazem wyboru.

Górne wsporniki nasion

Sprawdź najnowszy slajd Palm, pełne pole 68 osób i wszystkie drużyny w bańce Archeologia środek.

Nie ma już gier bubble, w które możesz zagrać, ale w niedzielnym harmonogramie jest jedna bardzo ważna gra bubble. Davidson Zagrasz o zwycięstwo w Atlantic 10 Championship, aby zdobyć tytuł w sezonie zasadniczym. Jeśli Richmond W tej grze pająki ukradną show, a ten serial należy do niego Xavierjest obecnie ostatnią drużyną w tej kategorii.

READ  Dziennikarze sportowi krytykują Charissę Thompson za reportaż

Teksas A&M Zrobił niespodziankę podczas meczu o mistrzostwo SEC i zmierzy się z nim Tennessee dla tego adresu.

w innej pracy, Houston Zmierzy się z Memphis w American Athletic Conference Championship i Princeton przejmie Yale O koronę ligi bluszczowej.

Być może później zrobię trochę szorowania nasion, a inne poprawki mogą wymagać wprowadzenia w zależności od wyników sobotnich gier, ale łuk zaczyna się formować wraz z oficjalnym ogłoszeniem zaledwie kilka godzin później.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *