Random: Modyfikacje konsoli sprawiają, że „Dummy Portable GameCube” staje się rzeczywistością

zdjęcie: przez GingerOfOz (YouTube)

Pomyśl o poprzednich generacjach Nintendo, a może pamiętasz modele handheldów GameCube inspirowane Game Boy Advance SP. Jeśli chcesz mieć prawdziwą kopię czegoś takiego, no cóż… to jest dokładnie to Modr konsoli i „GingerOfOz” na YouTube Utworzony.

Modowi udało się zmniejszyć ten model do przenośnej konsoli wzorowanej na Game Boy Advance SP. W rzeczywistości zasila on „przycięty” pad Wii w środku, który najwyraźniej obsługuje bibliotekę gier GameCube firmy Nintendo.

Aby pozostać wiernym doświadczeniu GameCube, dodano dedykowany program, który zawiera klasyczny ekran startowy. A jeśli zastanawiasz się nad ekranem, to 480p. Nie zabrakło również obsługi słuchawek, a całe urządzenie zostało zaprojektowane przy pomocy oprogramowania graficznego i druku 3D. Jedynym minusem wydaje się być żywotność baterii – która trwa tylko półtorej godziny.

O I GingerOfMods Dotarliśmy również do sedna oryginalnej koncepcji. Najwyraźniej osoba ta nazywa się Demond (na Instagramie lepiej znana jako „gcpguy22”) i stworzył model tylko dla zabawy podczas studiów. Potem umieścił to w Internecie, aby sprawdzić, czy ludzie w tamtym czasie pomyśleliby, że jest to zgodne z prawem, a reszta to już historia.

Sam kanał YouTube ma Wcześniej udostępnione filmy na Wii mobile Przenośna konsola PlayStation 2. Co myślisz o tej realistycznej rozrywce? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Dokumenty Google umożliwiają teraz dodawanie reakcji emoji do komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *