Baker Mayfield: Ożywienie tendencji do wikingów bardzo pomogło

W pierwszym tygodniu ataku Buccaneers zajęło trochę czasu, zanim zmierzyli się z Wikingami, ale w pierwszej połowie udało im się zdobyć parę przyłożeń po obu stronach, co zapewniło im zwycięstwo 20-17 na wyjeździe.

– powiedziała w tym tygodniu Rachaad White, biegacz Bucs To jest kluczowe Zwrot nastąpił dzięki zdolności rozgrywającego Bakera Mayfielda do zrozumienia, co Wikingowie robią w obronie. White powiedział Mayfieldowi, że „dostrzegł wszystkie te znaki”, jednocześnie dając znać reszcie ataku, czego należy szukać po stronie Wikingów.

W środę Mayfield zażartował, że nie jest fanem Astros, odnosząc się do skandalu związanego z kradzieżą szyldów drużyny baseballowej, jednocześnie przyznając, że wiedza o tym, co robi Minnesota, pomogła „Uspokój się trochę„.

„Kiedy o to chodzi, zawsze starasz się znaleźć tendencje w obronie” – powiedział Mayfield w środę. „Tylko te poprawki w grze, próbujesz znaleźć te tendencje, a czasem jest trochę inaczej niż inne. Dlatego, jak powiedziałem po grze, w pierwszej połowie był to mecz szachowy z pewnymi spowolnieniami. bardzo dobrą robotę i nie mogę sobie tego przypisać.” na niego [Vikings defensive coordinator] Brian Flores Dość już o tym, jak spiskowali przeciwko nam. Dostosowanie się zajęło nam trochę czasu, ale starasz się znaleźć każdą przewagę, jaką możesz”.

Oprócz zapewnienia Bucs przewagi, wspomnienie o zdolności Mayfielda do rozszyfrowania sygnałów defensywnych daje nadchodzącym przeciwnikom coś innego do myślenia, gdy przygotowują się do meczu z Tampą w nadchodzących tygodniach.

READ  Marynarze umieścili Julio Rodrigueza na liście kontuzjowanych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *