Barack Obama rozpocznie kampanię w ostatnich tygodniach wyborów parlamentarnych w Michigan i GruzjiCNN

Były prezydent Barack Obama Podróżuj do Atlanty i Detroit na wydarzenia związane z kampanią w ostatnich tygodniach Wybory w połowie kadencji.

partia Demokratyczna Gruzja Obama przeprowadzi kampanię z kandydatami Demokratów 28 października, powiedział w oświadczeniu w sobotę Nie jest jasne, którzy Demokraci Były prezydent Kikut będzie w Gruzji Wysoka jakość Wyścigi dla gubernatora i Senatu USA.

Obama dołączy następnie do gubernatora stanu Michigan Gretchen Whitmer i gubernatora porucznika Carlina Gilchrista, wraz z innymi demokratami, na wiecu, który odbędzie się 29 października, podała grupa Whitmera w oświadczeniu. Michigan i Gruzja Istnieją konkurencyjne wyścigi US House i ważne konkursy do głosowania, z których niektóre biorą udział kandydaci GOP. Rozpowszechniaj fałszywe twierdzenia o oszustwie W wyborach prezydenckich 2020.

The Wisconsin Partia Demokratyczna ogłosiła w piątek, że Obama rozpocznie kampanię w Milwaukee z kandydatami Demokratów, również 29 października.

W wywiadzie dla „Pot Save America”, który wyemitowano w piątek wieczorem, Obama wskazał na niskie wybory jako krytyczny test dla Partii Demokratycznej.

„Jedną z rzeczy, którą chcę podkreślić w tej połowie kadencji, jest to, że ważne jest, aby nie patrzeć tylko na szczyt karty do głosowania, ale na sam dół, ponieważ są wyścigi gubernatorów, sekretarzy stanowych, wyścigi zgromadzeń stanowych. To naprawdę ważne”, powiedział. „W pewnym momencie zbliżających się wyborów prezydenckich certyfikacja wyborów w kluczowym stanie może mieć kłopoty. I to będzie naprawdę ważne, że mamy ludzi, którzy grają prosto.

Obama wygrał zarówno Wisconsin, jak i Michigan w 2008 i 2012 roku. Nie wygrał Gruzji w kampanii prezydenckiej, ale teraz…Prezydent Joe Biden wygrał stan W 2020 r.W 1992 roku zastąpił Billa Clintona jako kandydat na prezydenta Demokratów.

„Ponieważ stawka w tegorocznych wyborach śródokresowych jest wysoka, prezydent Obama chce wnieść swój wkład w zapewnienie demokratycznego zwycięstwa w przyszłym miesiącu” – powiedział CNN rzecznik Obamy. „Dlatego w ostatnich miesiącach przewodniczył czterem zbiórkom funduszy dla głównych grup kampanijnych i będzie prowadził kampanię w stanach docelowych w ramach ostatniego etapu GOTV Demokratów. Nie może się doczekać, by pokonywać kandydatów w głosowaniu w wyścigach i stanach, które mogą mieć konsekwencje dla administracja wyborów w 2024 roku.

READ  Zagadnienie 1 Aborcja wprowadzana w Ohio: bezpośrednie rezultaty

Były prezydent przewodniczył zbiórce funduszy na rzecz Narodowej Demokratycznej Komisji Ograniczającej w dniu 31 sierpnia. Demokratyczny Komitet Kampanii Senatorskiej 8 września Demokratyczny Komitet Kampanii Kongresowej 28 września Demokratyczny Komitet Narodowy 29 września.

Ta historia została zaktualizowana o dodatkowe szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *