Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition ukaże się 25 czerwca na PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch i PC

Poza dobrem i złem, wydanie z okazji 20. rocznicy Premiera na PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC 25 czerwca, Ubisoft Ogłaszać.

Oto przegląd gry za pośrednictwem Ubisoftu:

Wejdź do cudownego świata Hillys jako reporterka akcji Jade, aby zbadać dziwaczne ataki DomZ wraz z kolorowymi postaciami, takimi jak jej adoptowany wujek Pey’j czy nieustraszony Double H.

Rozpocznij tę niesamowitą przygodę w rozdzielczości do 4K 60 klatek na sekundę z ulepszoną grafiką, sterowaniem i dźwiękiem, a także zupełnie nowymi funkcjami automatycznego i krzyżowego zapisywania.

Ciesz się nowymi i ekskluzywnymi nagrodami podczas eksploracji planety i odkryj więcej o przeszłości Jade podczas nowego poszukiwania skarbów w Hillys.

Sprawdź swoje umiejętności w nowym trybie Speedrun i zaktualizowanych osiągnięciach, a także dowiedz się więcej o ewolucji gry i tajemnicach w Galerii rocznicowej!

Uzbrojony w dai-jo i wierny aparat, Jade’s Adventure pozwoli Ci swobodnie eksplorować Hillys, walczyć ze stworzeniami dużymi i małymi, przenikać do niebezpiecznych obszarów, rozwiązywać tajemnicze łamigłówki, grać w uzależniające mini-gry, ścigać się z najlepszymi pilotami poduszkowców i przechwytywać całe doświadczenie.

Przygotuj się na niesamowitą mieszankę rozgrywki akcji i ekscytujących scen pełnych emocji!

Obejrzyj nowy zwiastun poniżej.

Data premiery zwiastuna

READ  Oczekuje się, że zapasy Sega Genesis Mini 2 będą lokalnie brakować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *