„Brak merytorycznego postępu” między ligą, MLBPA w rozmowach biznesowych dzisiaj

19:33: MLBTR poznał więcej szczegółów dotyczących propozycji związku w sprawie loterii draftu, która wejdzie w życie w 2023 roku. Wszystkie drużyny, które nie rozegrają playoffów, zostaną uwzględnione w loterii. Szanse na spadek pierwszego wyboru będą ważone w odwrotnej kolejności do wyników z poprzedniego sezonu w następujący sposób (przy założeniu dogrywki z 12 drużynami, jak do tej pory sugerowała MLBPA):

 • Pierwsza drużyna: 15% (drużyna z najgorszym rekordem w baseballu)
 • Drużyna 2: 15% (drużyna z drugim najgorszym rekordem w baseballu)
 • Drużyna 3: 15%
 • Czwarty zespół: 12,5%
 • Piąta drużyna: 10%
 • Szósta drużyna: 8%
 • Siódma drużyna: 6,5%
 • Ósma drużyna: 5%
 • Drużyna 9: 3,25%
 • Drużyna 10: 2,25%
 • Drużyna 11: 1,5%
 • Drużyna 12: 1,25%
 • Drużyna 13: 1,12%
 • Drużyna 14: 1%
 • Drużyna 15: 0,88%
 • Drużyna 16: 0,75%
 • Drużyna 17: 0,625%
 • Drużyna 18: 0,375%

MLBPA sugeruje również dostosowania do konkurencyjności. Płatnicy dzielący się przychodami, którzy pod względem procentowym zajmą ósme miejsce, wygrywają w każdym z poprzednich dwóch sezonów lub w najniższych 12 w każdym z poprzednich trzech sezonów, nie zostaną wybrani przed 10. miejscem. Ponadto każdy zespół, który nie otrzyma zwycięskiej części, kończącej się w najniższych 12 zespołach w każdym z czterech lub więcej poprzednich sezonów, jego wybór zostanie przeniesiony na 18. miejsce.

Ponadto, począwszy od wersji roboczej 2024, nie wybierze żadnego odbiorcy dzielenia się przychodami, który skończy w najniższej ósemce w każdym z poprzednich trzech sezonów przed dziesiątym. Każda taka drużyna z ostatniej ósemki w każdym z poprzednich czterech sezonów lub więcej zostanie przeniesiona na 18. miejsce.

Federacja nieznacznie poprawiła również swoje wysiłki, aby przyznać juniorom dodatkowy czas służby w oparciu o wyniki, jak po raz pierwszy doniósł Drelish (Przez Twittera). Zgodnie z propozycją MLBPA hakerzy/łapacze/DH, którzy kończą na szczycie pięć Na swoich pozycjach w swoich ligach w WOJNIE otrzymają pełny rok służby, podczas gdy obrońcy, początkujący strzelcy i mitygatorzy, którzy zajmą pierwsze miejsce w lidze. piętnaście Również w WOJNIE. Jest to niewielki spadek w stosunku do prośby poprzedniej Federacji, która zapewniłaby pełny rok służby dla zajmujących pierwsze miejsce w rankingu Hakerów/Łowców/DH Siedem Oraz obrońcy/miotacze, którzy zajęli pierwsze miejsce 20.

Federacja wciąż dąży do pełnego roku służby dla pięciu najlepszych zawodników w tegorocznym plebiscycie debiutantów, miejsca w MLB i pierwszej trójki w głosowaniu Reliever of the Year. MLB do tej pory sprzeciwiał się pomysłowi, aby gracze „zarabiali” na czas obsługi, zamiast tego oferując zespołom dodatkowe opcje draftu, aby promować graczy o wysokiej wydajności na początku sezonu.

READ  Week Zero College Football: Nebraska – Northwestern jest jednym do obejrzenia

16:28: Właściciele i zawodnicy odbywali swoje spotkania czwarty dzień z rzędu, ponieważ obie strony nadal próbują osiągnąć nowy układ zbiorowy pracy, ale znowu „nie poczyniono istotnych postępów” z sesji, jak mówi Ivan Drilech z Athletic (Świergot spinki do mankietów). Przedstawiciele ligi i Związku Zawodników MLB mają się ponownie spotkać jutro.

Jak wyjaśnił Drelish i Chelsea Janes w Washington PostZwiązek poczynił dwa drobne ustępstwa na podstawie wcześniejszych propozycji. Podczas gdy MLBPA starało się przyznać dodatkowy rok czasu obsługi 29 graczom uważanym za ofiary oszustw związanych z czasem obsługi w ciągu ostatnich pięciu lat, stowarzyszenie zmniejszyło tę liczbę do 20 graczy dzisiaj.

Kolejna nowa zmarszczka wiąże się z koncepcją loterii draftu, mającą na celu określenie kilku pierwszych selekcji do losowania amatorskiego. Liga wprowadziła loterię obejmującą pierwsze cztery selekcje, podczas gdy liga chciała, aby loteria obejmowała pierwsze siedem selekcji, a dzisiejsza propozycja MLBPA zachowała koncepcję siedmiu wyborów. Federacja zmieniła jednak swoją propozycję zniesienia kary dla drużyn, które przegrywały kolejne sezony. On ona „Obawa ligi polegała na tym, że [the] System ukarze drużyny, które: takjest zły i nie ma szafekJane pisze.

Tematy CBA z szerszego obrazu (takie jak progi podatkowe dla luksusu, podwyżki minimalnej pensji, kwalifikowalność do arbitrażu wynagrodzeń itp.) Ponieważ stało się to stałym elementem tych rozmów, obie strony opuściły sesję negocjacyjną sfrustrowane. według Michael Silverman z The Boston Globe„sWarstwy [are] Zirytowany tym, jak daleko są partie” i „Negocjatorzy MLB powiedzieli związkowi, że skończyły im się pomysły i że właściciele są niezadowoleni z graczy”.

28 lutego to nadal Major League Baseball Ogłoszony termin Aby dostać się do nowego CBA, w przeciwnym razie liga zapowiedziała, że ​​zacznie odwoływać mecze z harmonogramu sezonu zasadniczego. Jak zauważa Janes:Federacja nie do końca się z tym zgadza [February 28] Jako ostateczny termin: „Dlatego okaże się, czy jakakolwiek pilna sprawa zostanie w końcu podniesiona przez którąkolwiek ze stron podczas jutrzejszej sesji lub w jakichkolwiek rozmowach, które mogą być zaplanowane na weekend lub poniedziałek. Biorąc pod uwagę ogromne różnice zdań, które pozostają na liście między liga i MLBPA, trudno uwierzyć, że całkowicie nowy układ zbiorowy może zostać rozstrzygnięty do poniedziałku, nie mówiąc już o pełnej umowie.

READ  Zwycięzcy i przegrani 7. tygodnia NFL: Bill Belichick odpowiada, gdy Bills i Lions potykają się w kluczowych pojedynkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *