Jaki jest najlepszy przedmiot na początek na pamiątkę w Elden Ring? • Eurogamer.net

Jaki element wybrałbyś do swoich badań?

pamiątka wrócić do element początkowy Wybierzesz na początku elden pierścień.

Do wyboru jest wiele kart Pamiątek, takich jak złota pigułkaktóry wzbogaca twoją świętą zlewkę, oraz prochy Goblina z Kłem – jeden z wielu Wezwanie Ash przez cały mecz.

Keepsakes oferuje przydatne wzmocnienie, szczególnie na wczesnych etapach gry, dlatego ważne jest, aby wybrać grę odpowiednią do swojego stylu gry. Aby pomóc Ci w podjęciu tej decyzji, omówimy Jaka jest najlepsza pamiątka na początek w Elden Ring? mniej.

na tej stronie:

Recenzja pierścienia Elden

Lista pamiątek z Elden Ring

W Elden Ring po dokonaniu wyboru zostaniesz poproszony o wybranie jednej z 10 pamiątek początek rozdziału. Obejmuje to opcję nie Masz jednak pamiątkę, więc zalecamy wybranie tego tylko wtedy, gdy masz doświadczenie z poprzednimi tytułami Souls i chcesz wyzwania.

Każda pamiątka oferuje inną funkcję; Niektóre z nich trwają przez cały czas gry, podczas gdy inne mają ograniczone zastosowania.

Oto 10 pamiątek i korzyści z nimi związanych:

pamiątka Efekt
magiczna gałąź Pięć świętych gałęzi oskarżonych o oszustwo. Mówi się, że pochodzi od półboga Mikili.
gotowane krewetki Pięć gotowanych mięsa homara. Promuje zaprzeczanie krzywdzie fizycznej.
pęknięty garnek Trzy dziwne, popękane garnki w jakiś sposób same się naprawiają. Pojemnik na określone przedmioty, które zostały rzucone.
Szkarłatny Bursztynowy Medal Medalion inkrustowany kawałkami czerwonawego bursztynu. Zwiększa maksymalne zdrowie.
Popioły Kłowych Chochlików Prochy malutkiego golema. Mówi się, że prochy niosą w sobie duchy.
złota pigułka Złote nasiono wyrzucone na brzeg z lądu pomiędzy nimi. Mówi się, że wzmacnia święte kolby.
Ziemie między Run A złoto łaski świeci w oczach mieszkańców ziem między nimi. Użyj, aby zdobyć wiele run.
nikt Żadnej pamięci. Przeszłość została dobrze i naprawdę porzucona.
Czy Shbrery Szalony wizerunek Nabila zmiażdżył mu oczy. Przyciąga agresję wrogów.
Klawisz Kamiennego Miecza Dwa klucze w kształcie miecza. Przebija pieczęć krążka, ale rozpada się w trakcie.
READ  Plotka głosi, że AMD poszerzy ofertę procesorów AM4 Ryzen o nową pamięć podręczną 3D i układy niskiej jakości

Wybierając pamiątkę, ważne jest, aby wziąć pod uwagę budowanie swojej postaci i to, na czym chcesz się skupić we wczesnych etapach gry.

Jeśli chcesz uzyskać więcej porad dotyczących wyboru odpowiedniej pamiątki, postępuj zgodnie z instrukcjami…

Jaką pamiątkę wybrać? Najlepsze przedmioty pamiątkowe na początek

Nasza rekomendacja dla Najlepszą pamiątką jest złote ziarno. To da ci dodatkowe wykorzystanie kolby – albo do przywrócenia HP, albo FP – a na początku gry przetrwanie ma kluczowe znaczenie.

Chociaż jest ich wiele strony ze złotymi nasionami Można je znaleźć na całym Elden Ring, podczas gdy wiele z nich wymaga najpierw niewielkiej eksploracji – a jeśli chodzi o zapewnienie ci przewagi na początku gry, na twojej liście jest kilka lepszych opcji.

elden_ring_best_keepsake_1

Szkarłatny bursztynowy medalion to dobra opcja na zwiększenie HP podczas noszenia go – możesz jednak znaleźć jedną z pobliskich ruin Smoczego spalonego (na południe od jeziora na południowy wschód od pozycji startowej).

ten Popiołu Kłami ImpW międzyczasie to dobry pomysł, jeśli chcesz, aby przywołanie odwróciło uwagę wrogów we wczesnych bitwach. Jednak Ashes są dość powszechnymi nagrodami, szczególnie we wczesnych lochach pobocznych, i jest to kolejny przedmiot, który możesz zauważyć w świecie, choć w jakiś sposób na ścieżce krytycznej (w szczególności bramy Akademii Raya Lucaria).

elden_ring_best_keepsake_3

Jedynym innym przedmiotem wartym podkreślenia jest Klucz Kamiennego Miecza. Jest to przedmiot, który może odblokować określone zamki w trakcie gry i jest to raczej rzadkie. dla nas Strona główna Stonesword Może dać ci kilka prostych miejsc, w których możesz znaleźć kilka uczciwie, jednak w przeciwieństwie do złotych nasion, zdobycie jednego prostego nie daje dużej przewagi.

W rzeczywistości może cię to wprowadzić w błąd; Możesz użyć jednego w kryptach otwierających, zanim udasz się do Limgrave, który zabierze Cię do Grobu Bohatera Fringefolk, lochu tak trudnego, że nie będziesz chciał wydostać się z portalu. Nie, nie ma nic szczególnie rzadkiego ani przydatnego, co można by szybko ograbić i ruszyć dalej!

READ  Wyciek karty NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER 3DMark pokazuje 18% wzrost w stosunku do RTX 4070

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *