Brave Record Kenley Jansen — pogłoski o handlu MLB

Braves mają nowe bliżej, ponieważ w piątek wieczorem ogłosili porozumienie z Kenley Janssen Kontrakt o wartości 16 milionów dolarów na rok. (Atlanta ujawnia warunki umowy.) Agent Wassermana spędził całą swoją karierę w Dodgersach, ale w tym sezonie zmierza do jednego z pozostałych mocarstw w Lidze Narodowej.

Trzykrotny All-Star i dwukrotny Hoffman (Najlepszy Zbawca Ligi Narodowej), Jansen jest jednym z najlepszych graczy w późnej fazie gry w ostatnich pamięciach. Premier Closer nigdy nie zdobył ERA powyżej 3,75 w swojej 12-letniej karierze ligowej, aw ośmiu oddzielnych sezonach zdobył ERA poniżej 3,00.

Jansen był świetny w zeszłym sezonie, osiągając 2,22 w 69 meczach. Uratował 38 gier i trafił 30,9% trafień konfrontacyjnych. Nie było to jeszcze u szczytu – kiedy Janssen eliminował więcej niż dwie piąte przeciwników, pozwalając jednocześnie na mniej niż dwie zarobione rundy na dziewięć – ale mimo wszystko była to jedna z najlepszych produkcji w lidze. Spośród 138 mieszkań z ponad 50 przebiegami, Jansen zdobył 15. miejsce w ERA i 29. pod względem procentu trafień. Udało mu się wykonać uderzenia swingowe na 15,2% swoich boisk, co jest najwyższą notą 22 w tej samej grupie.

Oprócz umiejętności chybienia nietoperzy, Jansen konsekwentnie celował w redukowaniu trudnych kontaktów. Posiada solidny nóż, który wystaje z beczki, konsekwentnie plasuje się w czołówce zespołów w lidze pod względem sprawdzania szybkości opuszczania przeciwników i wysokich wskaźników sprawdzania. Trwało to w zeszłym sezonie, a przeciwnicy mocno uderzyli (zdefiniowani jako uderzający z prędkością wyjściową 95 mil na godzinę lub wyższą) tylko w 26,1% rozegranych przeciwko niemu piłek. To prawie dziesięć punktów mniej niż średnia ligowa wynosząca 35,4%, chociaż jest na równi z trajektorią Jansena.

Więcej nadchodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *