Brown oferuje Deshaunowi Watsonowi i wraca do Cleveland; W środę ma spotkać się z Sokołami

CLEVELAND, Ohio – Brown złożyli ofertę do Deshauna Watsona we wtorek wieczorem i wrócili do Cleveland z nadzieją, że wybierze ich spośród pozostałych trzech zespołów, z którymi rozmawia.

Święci i Pantery spotkali się w poniedziałek wieczorem, a Jastrzębie zaplanowano na środę.

Copper Brown, w skład którego wchodził prawdopodobnie właściciel Jimmy Haslam, dyrektor generalny Andrew Perry i trener Kevin Stefansky, udali się do Houston, aby spotkać się z Watsonem w sprawie handlu i uważa się, że spełnili cenę, o którą poprosili Teksańczyków za trzy wybory w pierwszej rundzie.

Według Aarona Wilsona z Pro Football Network, Teksańczycy nie udzielą pozwolenia zespołowi na przeprowadzenie wywiadu z 26-letnim Watsonem, chyba że złoży ofertę handlową, a twierdzą, że zrobili to Święci, Pantery i Brownowie.

Watson musi teraz zrzec się swojej klauzuli handlowej, aby ułatwić handel i dołączyć do zespołu. Mocna prezentacja The Browns obejmowała najbardziej utalentowanych zalotników, w tym nowego czterokrotnego odbiornika Pro Bowl, Amari Cooper, który handlował w sobotę. Zawiera również Pro Bowlers w Myles Garrett, Denzel Ward, Nick Chubb, Kareem Hunt, Jack Conklin, Joel Bitonio i Wyatt Teller.

Źródło ligi powiedziało cleveland.com, że Baker Mayfield nie był uważany za część propozycji Browna, ponieważ Teksańczycy są zainteresowani typami w drafcie, a nie graczami. Gdyby Brownowie wylądowali Watsonowi, musieliby sprzedać Mayfield gdzie indziej, ale oczekuje się, że będzie miał kilku zalotników.

Drużyny, które potrzebują rozgrywających, to Colts, który jest dobrym rozgrywającym poza rozgrywkami, oraz Seahawks, który w zeszłym tygodniu zastąpił Russella Wilsona w Broncos. Zespoły, które przegapią Watsona, prawdopodobnie również znajdą się na rynku na kolejny start.

Jak poinformował portal cleveland.com we wtorek po południu, nawet jeśli Brown nie wyląduje Watsona, Mayfield nadal może być przedmiotem handlu, biorąc pod uwagę, że Browns próbują go zastąpić i są gotowi zrezygnować z farmy, aby zdobyć Watsona.

READ  Podsumowanie 7. tygodnia NFL: Jaguars-Saints Czwartkowy wieczór piłkarski Wskazówki dotyczące fantasy footballu | Wiadomości, rankingi i prognozy dotyczące fantasy football

późnym wtorkowym wieczorem, Mayfield trafił na Twittera Podziękować miastu Cleveland za objęcie go i przyznać, że nie ma pojęcia, co będzie dalej.

Cleveland,

Ostatnie cztery lata były niczym innym, jak prawdziwymi zmianami w życiu, odkąd usłyszałem, że moje nazwisko zostało wezwane do poboru do Cleveland. To nie jest wiadomość o ukrytym znaczeniu. Chciałbym bardzo podziękować miastu Cleveland za objęcie mnie i mojej rodziny. Stworzyliśmy wiele wspomnień i dzieliliśmy się nimi w trakcie wszystkich wzlotów i upadków. Nie mam pojęcia, co będzie dalej, co kryje się za milczeniem, jakie zapadłem podczas trwania tego procesu. Mogę kontrolować tylko to, co mogę, czyli ufać Bożemu planowi przez cały ten proces. Dałam temu przywilejowi wszystko. To jest coś, co zawsze robiłem na każdym etapie i na każdym poziomie. I to się nie zmieni, gdziekolwiek zostanie zrobione następne zdjęcie. Cokolwiek się stanie… Chcę tylko podziękować fanom, którzy naprawdę przyjęli to, kim jestem i sposób myślenia, który tak dobrze pasuje do ciężko pracujących ludzi w tym mieście. Cleveland zawsze będzie częścią Emily i mojej historii. I zawsze będziemy wdzięczni za wpływ, jaki wywarliście i wywrzecie w naszym życiu.

Z poważaniem,

Bakera Reagana Mayfielda.

Zdobądź najnowsze produkty Browns: Tutaj możesz zamówić Sprzęt Cleveland Browns online, w tym T-shirty, T-shirty, T-shirty, czapki i wiele innych.

Macierz Mayfielda: Wszystkie historie i podcasty można znaleźć tutaj.

Więcej pokrycia Browns

Mayfield nie będzie częścią programu Browns Deshauna Watsona, ale można sobie z nim poradzić, nawet jeśli nie dojdzie do handlu: Mary Kay Cabot

Dlaczego nie jestem wielkim fanem Going to „Wszystko” dla Deshauna Watsona — Terry Pluto

zaloty Deshauna Watsona; W pogoni za jaskiniami: Scott Petrac, Chris Fedor we wtorek w Sports 4 CLE

READ  Kyrie Irving: „Wydaje mi się, że NBA straciło piłkę”, mówi gwiazda Brooklyn Nets, Charles Barkley

Najlepszy sezon Chase Winovich wygląda bardzo podobnie do 2021 r

MJ Stewart opuszcza Browna, by podpisać kontrakt z Texasem

JC Tretter Launch Center firmy Brown oszczędza 8,235 mln USD na pensjach, które Nick Harris rozpocznie w tym sezonie

Co nam mówi, że Brown spotyka się z Deshaunem Watsonem? Nowoczesny pomarańczowy i brązowy

Brown zastąpił LB Macka Wilsona Patriotami dla OLB Chase Winovich

Źródło ligi powiedziało, że Brown spotyka się z Texas QB Deshaunem Watsonem we wtorek w Houston w sprawie umowy

Czy Amari Cooper będzie ostatnim graczem Browns, który założy buty nr 19 Bernie Cosara?

NFL Free Agency 2022: Zostaw najlepszych podpisanych graczy

Amari Cooper jest najlepszym biegaczem w NFL — oto 3 sposoby, w jakie to robi: Recenzja filmu

Bezpłatny program do śledzenia agencji 2022: najnowsze wiadomości z całego NFL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *