BTS ogłasza koncerty „Permission to Dance on Stage” w Las Vegas

BTS Ogłaszamy kolejne miejsce i daty koncertu „Zezwolenie na taniec na scenie”!

„Pozwolenie na taniec na scenie” rozpoczęło się w październiku 2021 r. pełnym koncertem online, który odbył się na Stadionie Olimpijskim w Seulu bez publiczności z powodu ówczesnych ograniczeń COVID-19. Następnie BTS zabrali imprezę na osobistą publiczność na stadionie SoFi w Los Angeles cztery noce Od 27 do 28 listopada oraz od 1 do 2 grudnia.

To było ogłosić To „Zezwolenie na taniec na scenie” zostanie również udostępnione publiczności w Seulu na Stadionie Olimpijskim w marcu 2021 roku. Będzie to pierwszy koncert BTS w Seulu od czasu światowej trasy koncertowej „LOVE YOURSELF: SPEAK YOURSELF THE FINAL” w październiku 2019 r. . Ma osobistą publiczność, ale będą też elementy na żywo w Internecie i teatrze.

23 lutego Big Hit Music Entertainment ogłosiło na Twitterze, że BTS zaprezentuje swój koncert „Permission to Dance Stage” w Las Vegas na Allegiant Stadium, w dniach 8-9 kwietnia i 15-16 kwietnia. Komponent transmisji na żywo. Cztery daty będą również transmitowane na żywo na dużym ekranie w MGM Grand Garden Arena w ramach wydarzenia „Live Play”.

Tymczasem 64. nagrody Grammy odbędą się w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas 3 kwietnia. -19. BTS też był kurs Lecą do Stanów Zjednoczonych w pierwotnym terminie i odwołują lot, gdy został przełożony, ale oczekuje się, że grupa pojawi się w przełożonym terminie. była grupa? mianowany na Grammy drugi rok z rzędu.

Sprawdźcie wideo na żywo BTS z ich koncertu w Las Vegas poniżej!

źródło (1)


Jak się czujesz z tym artykułem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *