Burzliwe warunki i rześkie gwizdki prawdopodobnie nie pomogły w dalszym dążeniu do sukcesu, gdy FSU przeminęło.

To była burza. nie obliczone. Nie miała nawet prawdziwej punktacji.

Muszę jednak przyznać, że w sobotnie popołudnie miałem nadzieję i spodziewałem się większej liczby przestępstw w stanie Floryda. Zwłaszcza przemijająca zbrodnia.

Ale nie wydarzyło się nic zauważalnego. Czy to powód do niepokoju? To znaczy, myślę, że to zależy od tego, ile ekwipunku umieścisz w swoich wiosennych igrzyskach. Nie wkładam w to wiele, ale też nie sądzę, żeby to miało jakikolwiek sens.

Zwłaszcza, gdy masz jedną część swojego ataku – podania – to w zasadzie powstrzymywało cię w ostatnich latach i bardzo utrudniało wygrywanie wielu meczów piłkarskich.

Nie przegap żadnego z naszych wspaniałych relacji piłkarskich. Uzyskaj 30-dniowy bezpłatny okres próbny

Przyjechałem więc w sobotę z nadzieją, że zobaczę tych odbiorców transferu i Jordana Travisa, a także zastępcę Tate Roadmakera, którzy zagrają w powietrzu. Bądź w stanie rozgrywać wielkie zagrania bez konieczności polegania na swojej grze biegowej lub sportowych występach rozgrywającego.

Cóż, tak się nie stało.

Nie szukam wymówek, ale możliwe, że część tego ma związek z wiatrem. Tak mocno miotał się po stadionie Doak Campbell.

Częściowo ma to związek z zasadami worka w grze takiej jak ta, w której sędziowie decydują się na martwą grę, jeśli obrońca znajduje się w pobliżu rozgrywającego – nawet jeśli ma mały palec na poduszce barkowej, gdy biegnie obok i nie ma szans na wykonanie sprzęt. Sztuka jest nadal martwa.

– Czasami było to frustrujące dla Jordana z powodu szybkiego gwizdka – powiedział trener NFL Mike Norville.

Travis przegrał pierwsze miejsce w meczu takim jak ten, a Rodemaker przegrał 5 jardów TD podanie do Keyshawna Heltona w podobnej grze.

Dlatego obie były czynnikiem braku świetnych spektakli.

Ale tak samo było z faulami i dropami.

READ  Dziewczyna Jo Burrow „nadal dumna” pomimo przegranej Super Bowl 2022

Rodemaker, który naprawdę miałem nadzieję pokazać ci to, co pokazał nam przez całą wiosnę, zamiast tego rzucił przechwycenie w pierwszym podaniu – Sam McCall przechwycił go w strefie końcowej podczas ćwiczeń na linii bramkowej.

Travis i Duffy, jakby nie czuli się źle, oddali strzały podczas próby. To nie był świetny sposób na rozpoczęcie zabawy w ataku, z trzema przechwyceniami przez trzech różnych graczy w ćwiczeniach sytuacyjnych. Ale hej, przynajmniej rzucali nimi w swoich kolegów z drużyny!

– Mecz przechodzi i chybiam – powiedział Norville. „Ogólnie rzecz biorąc, to była wspaniała wiosna w naszym rozwoju… Dzisiejszy wieczór nie był lepszy niż to, co zrobiliśmy tej wiosny, ale jest na to wiele czynników”.

Rodemaker prawdopodobnie miał najlepsze podanie tego dnia w drugiej części wiosennego meczu (ten ze słynnymi trenerami), potoczył się w prawo i znalazł Kentrona Poitiera w idealnym strzale z 11 metrów do strefy końcowej.

Rodemaker ukończył 5 z 11 na 64 jardy.

A co z Travisem? To było fajne. Nic niesamowitego. Ukończono 7 z 13 podań na 71 jardów. Ofensywa jako całość zdołała zamienić tylko 4 z 18 prób na trzecie miejsce. Więc wiesz, to nie jest świetne. Nie to, co chciałeś zobaczyć.

Ale to była wiosenna gra. Nie grasz jutro w LSU. I miałeś dużo miksowania i dopasowywania z przodu i na masową skalę.

Co do mężczyzn, którzy się wyróżnili?

Oczywiście koniec obronny jared klacz. Przypisano mu dwie torby i kolejną ćwiartkę w pośpiechu. Uniemożliwiło to również próbę rzutu z pola z 50 jardów, która zostałaby zwrócona za przyłożenie z 55 jardów przez Greedy Vance w prawdziwej grze.

W ataku powóz, który otworzył najwięcej oczu, jechał do tyłu Trey Benson. Była kaczka z Oregonu miała 77 jardów na siedmiu koncertach. Pokazał swoją siłę i szybkość w tych siedmiu manewrach, a także miał naprawdę świetny wstrząs dla obrońcy na boisku, aby uniknąć negatywnej gry i zamienić ją w pozytywną.

READ  Jason Kidd mówi, że Mavericks potrzebują dwóch graczy wraz z Luką Doncic, aby awansować z Dallas w dołku 2-0 przeciwko Phoenix Suns.

Wyglądało to jak prawdziwa okazja.

I wreszcie kolejny transfer z Oregonu, Micheasza Batemana.

Nie chodzi o to, że miał wielką grę. Ponieważ, szczerze mówiąc, nikt tego nie zrobił.

Ale był pokaz w drugim kwartale, który pokazał trochę tego, co widzieliśmy w zeszłym miesiącu. Przeskanował wokół lewego końca linii 4 jardów, wciął się do środka, a następnie w zasadzie przebił się – przez kilka wślizgów – do strefy końcowej, aby spaść.

Ta konkurencyjność, ta fizyczna, ta mentalność jest tym, czego tak bardzo brakuje w tej przestronnej sali recepcyjnej. To była tylko jedna sztuka. Biegał. nie czaję. Ale człowieku, to była ilustracja niezaprzeczalnego dzieciaka, który bardziej niż cokolwiek innego chce się bawić.

Zapewne zrobi ich dużo w tym roku. Zdecydowanie myśli, że tak.

Ogólnie myślałem, że obrona wygrała dzień. Myślę, że ta obrona ma szansę bardzo ją poprawić. naprawdę. W końcu może to być dobra jednostka.

Co do naruszenia? Po pełnej wiosny i grze w granat i złoto? Nadal nie jestem pewien.

Skontaktuj się ze starszym pisarzem Coreyem Clarkiem pod adresem [email protected] i obserwuj Corey_Clark na Twitterze.

————————————————– –

Porozmawiaj o tej historii z innymi fanami futbolu na Florydzie w Radzie Plemiennej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.