Kingdom Hearts IV zostało ogłoszone przez Square Enix na imprezie w Tokio

Kingdom Hearts IV

zrzut ekranu: Kingdom Hearts IV

W ramach obchodów 20-lecia serii, Square Enix właśnie zorganizowało niedzielną prezentację w Japonii, aby zaprezentować dwie nowe kolekcje. Królestwa Serca Gry, jedna z nich Kingdom Hearts IV.

Odbywający się w Tokio program zawierał muzykę na żywo, występy artystyczne i „występ na scenie reżysera serialu, Tetsuya Nomura, twórcy serialu, Yoko Shimomury i innych członków zespołu deweloperskiego”. Najważniejszą wiadomością było jednak: Kingdom Hearts IV Ogłoszenie wraz z odsłonięciem nowego Królestwa Serca Ta gra jest przeznaczona na urządzenia mobilne.

Oba klipy są osadzone w poniższym filmie i można je obejrzeć po krótkiej sekwencji Kingdom Hearts Mroczna Droga Ostatnia aktualizacja historii. Dlaczego trzy filmy w jednym?

pierwszy nowy Gra nazywa się Brakujące ogniwo w królestwie serc, a zwiastun kursuje od 1:53 do 4:05. Zamknięta wersja beta będzie dostępna na iOS i Androida jeszcze w tym roku, chociaż jest ograniczona do „wybranych regionów”.”.

ten Kingdom Hearts IV Zwiastun zaczyna się zaraz po tym i zawiera spodziewaną mieszankę postaci Square Enix i Disneya, tylko tym razem.Akcja toczy się w fantastycznym i realistycznym świecie, jakiego nigdy wcześniej nie widziano w serii Kingdom Hearts.. Ma japoński dźwięk, ale w tej wersji są wypieczone angielskie napisy:

Brak informacji o platformach lub dacie wydania dla Kingdom Hearts IV.

Oto kilka dodatkowych informacji z komunikatu prasowego:

W zwiastunie zapowiedzi Sora triumfalnie powraca ze zaktualizowanym spojrzeniem na początek nowej epickiej sagi „Lost Master Arc”. Począwszy od Sory, która zmierzy się z bossem przeciwko gigantycznemu wrogowi, gracze poznają Quadratum, duże i rozległe miasto, którego akcja toczy się w fascynującym i realistycznym świecie, który nie miał sobie równych w serii KINGDOM HEARTS. Fani będą podekscytowani powrotem znanych towarzyszy Sory, Donalda i Goofy’ego, a także debiut Strelitzii, tajemniczej nowej postaci, która pojawiła się przed Sorą w tej dziwnej nowej scenerii.

Fani mogą również spodziewać się Kingdom HEARTS Missing-Link, zupełnie nowej gry na iOS i Androida, która pozwala graczom wyruszyć w przygody ze świata Scala ad Caelum do prawdziwego świata. Gracze będą mogli wziąć udział w ekscytujących bitwach z Heartless i odkryć nową i oryginalną historię. Zamknięte testy beta planowane są na 2022 r.*.

READ  Zakończyły się testy YouTube Picture-in-Picture na iOS dla subskrybentów premium, a pełne wdrożenie nie jest jeszcze gotowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.