Buzz wciąż buduje dla George’a PickensaObrazy Getty

W Pittsburghu Beckett i Pickens mogą stać się znaną więzią na wiele lat.

Ale w sobotni wieczór było? Mason Rudolf Brak początkującego pomocnika Kenny Becketta Kto rzucił podanie na przyłożenie na 26 jardów dla przyszłości debiutanta? George Pickenspodanie zdobyte będąc zakrytym w tylnej części pola punktowego, I upadł na obie stopy.

Pickens stworzył dużo szumu, co nie jest łatwe dla żadnego gracza na staroszkolnym obozie treningowym, tak skoncentrowanym na drużynie. Ale umiejętności i zdolności Pickensa są niezaprzeczalne i pojawią się nieuniknione pytania o to, dlaczego i jak kontynuuje 51 selekcji, z których 10 było odbiorcami.

Już sam fakt, że Steelerowie wybrali Pickensa, staje się wystarczającym powodem, by wierzyć, że będzie dobry. Pittsburgh od ponad dekady wykazał się niesamowitymi umiejętnościami, jeśli chodzi o tworzenie świetnych odbiorników na każdą rundę.

W przeszłości niektórzy mówili, że obecność Bena Roethlisbergera w środku pomogła młodym słuchaczom brzmieć lepiej. Po odejściu Big Bena odbiorcy mają teraz szansę pokazać, co zrobili, aby Steelerowie wyglądali dobrze.

Opierając się na tej silePickens pomoże również zadbać o dobry wygląd podczas biegania.READ  Padres i piraci rozmawiają o handlu Briana Reynoldsa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.