Sony dostosowuje domyślną ocenę dla PS Store w związku z luzem w oprogramowaniu na półce

Jak wielu z Was niewątpliwie wie, PS . Sklep Gry typu „kopiuj i wklej” dobiegły końca, a większość z nich jest dostępna po 60-sekundową platynową nagrodę. Przeglądanie sekcji Nowości w PS Store stało się koszmarem, ponieważ przytłacza cię tak wiele kombinacji tej samej gry.

Pogrzebywanie bardziej legalnych gier staje się prawdziwym problemem. Chociaż niekoniecznie zgadzamy się z surowymi regulacjami – kto może decydować, czy gra powinna istnieć, czy nie? – my ostatnio wskazane Sony ma prawdziwy problem ze znalezieniem odpowiedniego rozwiązania tego problemu. Zasugerowaliśmy kilka sprytnych zmian w sposobie, w jaki może pomóc zawartość PS Store na komputery.

PS Store PS5 PS4 2
Na PS5 sekcja Nowe gry zawiera teraz bestsellery, takie jak Kult Baranka

A na początku tego tygodnia zauważyliśmy, że firma już dokonała korekty. Zarówno w PS Store, jak i w aplikacji PS5 opartej na przeglądarce nowy pasek gier jest teraz sortowany według bestsellerów, a nie według daty premiery. Oznacza to, że przynajmniej w momencie pisania tego tekstu zobaczysz gry takie jak Kult ciąży A Korytarz Niebios zamiast Skaczący Turbo Makaron A konkurs świń.

Teraz kluczowym szczegółem jest to, że ostatnie gry nadal tam są i można je dość łatwo znaleźć za pomocą kilku kliknięć, ale domyślny filtr jest znacznie bardziej przydatny dla przeciętnego użytkownika. Oczywiście jest tu dużo pracy do wykonania, ale jako tymczasowe obejście jesteśmy pod wrażeniem tego, jak szybko Sony się tutaj dostosowało.

READ  PS Plus Extra, Premium Przegraj pięć gier PS4 15 listopada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *