Była gwiazda WWE, Mandy Rose, twierdzi, że praca w OnlyFans przyniosła jej pieniądze „zmieniające życie”.

Ekskluzywny

Była gwiazda WWE Mandy Rose

Zarabiam „zmieniające życie” $$$

…Dzięki Tylko Fani!!!

Była gwiazda WWE Mandy Rose Mówi, że zbiera ciasto poza kwadratowym okręgiem… Sport TMZ Jest niezwykle wdzięczna tym, którzy wspierają jej „lukratywną” karierę w OnlyFans.

Rose – prawdziwe nazwisko Amanda Saccomanno – była Słynny but z Vince’a McMahonazorganizowany. W 2022 r. po tym, jak w mediach społecznościowych wyciekły pikantne zdjęcia z jej poprzedniej strony subskrypcyjnej.

Ale zamiast pozwolić, aby skandal płynął jej żaglami, Amanda zaczęła wysyłać wszystkie swoje seksowne treści… a kiedy w tym tygodniu rozmawialiśmy z nią o jej karierze dorosłej modelki, była zachwycona sukcesem, jaki odniosła. To był jej nowy projekt.

„To było niesamowite” – powiedziała Amanda. „Finansowo radzę sobie naprawdę dobrze. Szczerze mówiąc, osobiście i psychicznie, jestem w niesamowitej formie. Mam dużo czasu do spędzenia z rodziną i angażuję się w więcej rzeczy, o których nigdy nie myślałem, że będę miał zaangażowany w.”

Amanda powiedziała, że ​​docenia szansę, jaką otrzymała w WWE i dziękuje promocji za wszystko, co zrobiła dla jej kariery… ale chce, aby jej koledzy zapaśnicy wiedzieli, że to nie jest „koniec niech będzie wszystkim”.

Jeśli chodzi o OF, Amanda uwielbia dokumentować wszystkie etapy swojego życia, interakcje z największymi obserwatorami… i oczywiście pieniądze.

W rzeczywistości powiedziała nam, że pomaga swojej rodzinie w uzyskaniu dochodów podczas przenoszenia firmy rodzinnej.

„Muszę przyznać, że to w pewnym sensie zmieniło moje życie… Jestem naprawdę szczęśliwa, ale powiem, że mam teraz dużą swobodę finansową, co jest naprawdę niesamowite. Dlatego jestem bardzo wdzięczna, że ​​mogę aby pomóc teraz mojej rodzinie i zreorganizować ich biznes, który założyli, i kontynuować Moją przyszłość.

„A więc było to bardzo opłacalne, nie będę kłamać”.

To nie wszystko – Amanda opowiada także o swojej karierze wrestlingu… a ci, którzy uwielbiają oglądać ją na ringu, będą chcieli sprawdzić, co ma do powiedzenia!!
READ  AXL ROSE nazywa Władimira Putina „okrutnym, kłamcą, morderczym, drobnym człowiekiem o przestarzałych ambicjach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *