Były gwiazdor „American Pickers”, Frank Fritz, trafia do szpitala z udarem mózgu – termin

Frank Fritzktóry przez długi czas był częścią zespołu, który stworzył Kolekcjonerzy Ameryki Uderzył w reality show i trafił do szpitala z udarem, według jego byłego partnera, Mike Wolf.

Wolfe podzielił się wiadomościami w czwartek na Instagramie, mówiąc: „Nadszedł czas, aby modlić się za mojego chłopaka. Frank miał udar i jest w szpitalu. Proszę, zachowaj go w swoich sercach i myślach”.

Dodał: „Modlę się bardziej niż cokolwiek, abyś mógł przez to przejść dobrze. Kocham cię przyjacielu”.

Uczucia wskazują na zmianę relacji między dwoma byłymi partnerami. Obaj byli najwyraźniej w sprzeczności na początku tego roku. Fritz odpowiedział na oświadczenie Wolffa o wyjściu Fritza z serialu reality, krytykując ich i twierdząc, że jest „zmęczony kłamstwami przeszłości”. Fritz nie pojawił się w ostatnim sezonie serialu.

Kiedy zaczęły pojawiać się wiadomości o tym, że Fritz nie pojawia się już w serialu, Wolf opublikował na Instagramie o Fritzu. Powiedział, że będzie za nim „tęsknił” i będzie modlił się o najlepsze i wszystkie dobre rzeczy dla niego na dalszą część jego podróży.

„Znam Franka od dawna, pamiętam go, był dla mnie jak brat. Podróż, którą Frank, ja i Danny (Daniel) rozpoczęli w 2009 roku, jak całe życie, miała swoje wzloty i porażki. błogosławieństwa i związane z tym wyzwania, ale było to również najbardziej satysfakcjonujące. Będę tęsknić za Frankiem, tak jak za wami wszystkimi i modlę się o najlepsze i wszystkie dobre rzeczy dla niego na następną część jego podróży.

Fritz jest współgospodarzem programu od jego rozpoczęcia w styczniu 2010 r., ostatniego odcinka Fritza w The Old Road Show, który został wyemitowany w marcu 2020 r., Ale nie powrócił, gdy program wyszedł z wstrzymania produkcji narzuconego przez pandemię .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *