Candace Owens ostro krytykuje Bena Shapiro za „zaburzenia emocjonalne” w związku z waśniami w Internecie

Candace Owens stwierdziła, że ​​jej kolega i prawicowy komentator Ben Shapiro powinien czuć się „zawstydzony” internetowym konfliktem pary i oskarżyła go o „osobiste ataki” na nią.

Pani Owens, znana ze swoich otwartych poglądów na takie tematy, jak szczepionka na Covid i ruch Black Lives Matter, powiedziała: Panie Shapiro „Wrzucił ją pod autobus”, a także oskarżył go o „nieprofesjonalizm” i „zaburzenia emocjonalne”.

Orzeczenie to nadeszło po udostępnieniu w Internecie filmu, na którym widać, jak pan Shapiro przemawia podczas pozornie prywatnego wydarzenia, podczas którego opisał „fałszywe posunięcie” pani Owens w niektórych kwestiach jako „haniebne” i „śmieszne”.

Oboje pracują razem w prawicowej firmie informacyjnej The Daily Wire. Chociaż pan Shapiro nie odniósł się do niczego konkretnego, co pani Owens powiedziała lub zrobiła w filmie, jego oświadczenia pojawiły się po kilku postach, które umieściła na X.

„Żaden rząd nigdzie nie ma prawa w ogóle dopuszczać się ludobójstwa. Nie ma usprawiedliwienia dla ludobójstwa. Nie mogę uwierzyć, że trzeba to powiedzieć lub chociaż uznać za mniej kontrowersyjne” – napisała 3 listopada.

Jej uwagi uznano za odnoszące się do trwającego konfliktu między Hamasem a Izraelem na Bliskim Wschodzie, choć pani Owens nie wspomniała o tym konkretnie.

Rozmawiam z Tuckerem Carlsonem w jego Tucker On

„Nie mogę mu odpowiedzieć na poziomie intelektualnym, ponieważ nie wyraził niczego, co zasadniczo nie zgadzałoby się z nim w zakresie tego, co powiedziałam” – stwierdziła.

„Powiem, że nie odpowiedziałbym takim samym atakiem personalnym – nie sądzę, żeby to sprzyjało dalszej dyskusji – i gdybym to ja został przyłapany na tym, jak mówił tak o kolegach, z którymi pracuję, czułbym się zawstydzony.

READ  Wybory w Turcji: Erdogan rozpoczyna wyścig o utrzymanie władzy

„Myślę więc, że ten film mówi więcej o postaci Bena niż o mojej postaci”.

Pani Owens dodała, że ​​pan Shapiro – który był współzałożycielem Daily Wire w 2015 r. – nie skontaktował się z nią, aby omówić dzielące ich różnice.

„On i ja mamy wiele sporów, więc nie sądzę, żeby to było szczególnie interesujące… Przez ostatnie pięć lat zajmował praktycznie każde stanowisko, które było przeciwne mojemu w każdej sprawie” – powiedziała. „Więc ja nie nie sądzę, że to szczególnie interesujące.” „.

„Jestem całkowicie otwarty na osoby, które mają odmienne zdanie. Mam nadzieję, że pomiędzy moimi kolegami zawsze będzie cywilny spór i nigdy nie stanę przy stole na prywatnej imprezie i nie będę źle mówił o Benie.

Następnie pani Owens przyznała Daily Wire „ogromne uznanie” za umożliwienie rozpowszechniania w sieci odmiennych opinii, ale dodała: „Mam nadzieję, że zachowasz szacunek i nie rzucisz swoich kolegów pod autobus, że tak powiem”. „.

Spór był kontynuowany w środę wieczorem, po tym, jak Shapiro odpowiedział na inny post pani Owens w serwisie X, w którym zacytowała wersety biblijne i napisała: „Nie można jednocześnie służyć Bogu i pieniądzom”.

„Candace, jeśli czujesz, że otrzymywanie pieniędzy od The Daily Wire w jakiś sposób staje między tobą a Bogiem, zdecydowanie zrezygnuj” – napisał Shapiro.

Pani Owens odpowiedziała: „Od tygodni zachowujesz się nieprofesjonalnie i jesteś niezrównoważony emocjonalnie. Wszyscy musieliśmy usiąść i pozwolić na to, i wszyscy próbowaliśmy ćwiczyć super zrozumienie swoich surowych emocji.

„Ale gdy przychodzisz po Biblię i sam ją czytasz, przekraczasz pewną granicę. Nie będę tego tolerować”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *