Candice Cameron Bure mówi, że w sprawie Boba Sageta pojawiają się „pytania”

Candice Cameron Bure Z misją, aby pamiętać o późnych czasach Bob Saget O osobie, która była.

W rozmowie z Fox News W środę 16 lutego Candice poinformowała, że ​​miała „bliski kontakt” z żoną Boba, Kelly RizzoTemu wychowanie ojca Gwiazda umiera 9 stycznia.

Prezenterka zapytała Candice, czy wie, jak działa rodzina, po tym jak 15 lutego złożyła pozew, aby zapobiec ujawnieniu dokumentacji medycznej zmarłego aktora. – Jestem w bliskim kontakcie z Kelly – wyjaśniła Candice. „Przez ostatnie dwa tygodnie było ciężko z powodu większej liczby rzeczy, które wyszły na jaw i jest wiele pytań”.

Kolega z pracy Pełen dom Gwiazda, która grała u boku Boba przez osiem sezonów, powiedziała, że ​​„stara się o tym nie myśleć”, ponieważ po prostu chciała „pamiętać Boba i jaką był słodką, kochającą, niesamowitą osobą i pozwolić mu być”.

15 lutego żona Sagitta, Kelly i jego trzy córki, – Aubreyi Larra i Jennifer SagetZłożyć pozew Przeciw burmistrzowi Orange County Jan Minaj Urząd Egzaminatorów Medycznych znajduje się w Dziewiątym Okręgu na Florydzie. Zgodnie z ich skargą, „niektóre serwisy informacyjne i media złożyły lub planują opublikować wnioski dotyczące jego śmierci” w związku z jego śmiercią, a rodzina zażądała nakazu zachowania poufności tego materiału.

Po złożeniu pozwu adwokat rodzinny Brian Pepper MI! Wiadomość napisano w oświadczeniu: „W celu ochrony prywatności rodziny Saget złożyłem dzisiaj w ich imieniu nakaz sądowy, aby zapobiec ujawnieniu jakichkolwiek zdjęć lub filmów pana Sageta dostarczonych przez władze podczas dochodzenia. „

READ  William nazwany księciem Walii - Kate podąża za Dianą, by zostać księżną Walii | Wiadomości z Wielkiej Brytanii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *