Kursy PLTR spadają, gdy zarobki Palantir spadają, prognozy przychodów rosną zgodnie z szacunkami

Palantir . techniki (PLTR) w czwartek podał wyniki kwartalne w grudniu poniżej szacunków, podczas gdy przychody przekroczyły cele Wall Street. Akcje PLTR spadły, ponieważ prognozy przychodów za kwartał marca przekroczyły wcześniejsze oczekiwania.
xPalantir z siedzibą w Denver podał wyniki finansowe za czwarty kwartał przed otwarciem rynku. Akcje Palantir spadły o 13,2% do 12,12 we wczesnej fazie handlu giełda dzisiaj.

Akcje PLTR spadły o 24% w 2022 r., wchodząc w raport zysków.

Zysk Palantir za trzy miesiące zakończone 31 grudnia wyniósł po korekcie 2 centy na akcję. Producent oprogramowania do analizy danych powiedział, że przychody wzrosły o 34% do 433 milionów dolarów.

Tymczasem analitycy spodziewali się, że Palantir zarobi 4 centy na przychodach w wysokości 418 milionów dolarów.

Zapasy PLTR: Prognoza przychodów według szacunków

Na bieżący kwartał kończący się w marcu Palantir prognozuje przychody w wysokości 443 mln USD. Analitycy ankietowani przez FactSet spodziewali się, że przychody w pierwszym kwartale wyniosą 439 mln USD.

W miarę zbliżania się raportu o zyskach, akcje Blantyre mają względną ocenę siły zaledwie 12 z 99 najlepszych możliwych, według Kontrola zapasów IBD.

Dodatkowo, raport zysków Palantir pojawia się w kontekście zwiększonych inwestycji producenta oprogramowania dla przedsiębiorstw w spółki akwizycyjne o specjalnym przeznaczeniu. Ponadto SPAC zbierają pieniądze w ramach pierwszej oferty publicznej w celu dokonania przejęć.

Agencje rządowe wykorzystują Palantir do zbierania informacji wywiadowczych, zwalczania terroryzmu i celów wojskowych. Ponadto producent oprogramowania zamierza rozszerzyć działalność na sektory opieki zdrowotnej, energetyki i produkcji.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami i Podstawy CAN SLIM. Wyróżnić wzory wykresów Jest to jedna z kluczowych wytycznych inwestycyjnych.

IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówLubić tabela wyników. Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.

READ  Wykresy sugerują, że inflacja może wkrótce spaść „znacząco”, mówi Jim Kramer

Obserwuj Reinhardta Krause’a na Twitterze Umieść tweeta Aktualizacje dotyczące sieci bezprzewodowych 5G, sztucznej inteligencji, bezpieczeństwa cybernetycznego i przetwarzania w chmurze.

Najlepszy wzrost do kupowania i oglądania: zobacz aktualizacje notowań giełdowych IBD

Jak używać 10-tygodniowej średniej ruchomej do kupowania i sprzedawania?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.