Carlos Correa, agent bliźniaków Free Land, z oszałamiającą transakcją 105,3 miliona dolarów na trzy lata

Fort Myers na Florydzie. – Carlos Correa wybrał Minnesotę późnym piątkowym wieczorem jako miejsce inscenizacji drugiej połowy swojej kariery All-Star, Gold Glove, Borderlands MVP, akceptując kontrakt, który czyni go najlepiej opłacanym graczem w długiej historii Bliźniaków. zdecyduje się zostać.

Technicznie rzecz biorąc, kontrakt Correi obowiązuje przez trzy lata i płaci mu 35,1 miliona dolarów w każdym, czyli ponad połowę rocznej pensji Jo Maora w wysokości 23 milionów dolarów, najwyższego wynagrodzenia bliźniaków w historii.

Ale bliźniacy dali również Correi prawo do rozwiązania umowy w październiku lub 12 miesięcy później i ponownego zostania wolnym agentem, z której prawie na pewno skorzysta, aby zrealizować transakcję o wartości ponad 300 milionów dolarów, której szukał tej zimy.

Bez względu na to, czy Correa zostanie w Minnesocie przez siedem miesięcy, czy przez dekadę, Bliźniacy i ich fani zawsze będą mogli rozkoszować się nocnymi dreszczami emocji najlepszego wolnego agenta baseballu, gdy wychodzą z najbardziej udanego sezonu w jego karierze singli, wybierając Minnesotę. Nie wspominając o możliwości uszczypnięcia, marzę o umieszczeniu go w środku składu.

– Będziemy dobrzy – powiedział Jorge Polanco, po usłyszeniu, że jego partner grający podwójną grę był jednym z pięciu najlepszych graczy w Premier League w zeszłym sezonie. „Będziemy dobrzy, naprawdę dobrzy.”

Tak więc jeden z najlepszych agentów baseballu uzyskał trzyletnią umowę o wartości 105,3 miliona dolarów dzięki swojej rocznej pensji, co czyni go czwartym najlepiej opłacanym graczem w baseballu, z rezygnacją po 2022 i 2023 r. w umowie biznesowej między bliźniakami i agentem Scottem Borrasem.

Bliźniacy nie podejmą oficjalnej umowy, dopóki Correa nie zda egzaminu fizycznego w niedzielę. Korea zmieniła już tapetę na zweryfikowanym koncie na Twitterze (@zespółCJCorrea) do pola docelowego.

Shortstop był rażącym obszarem potrzeb bliźniaków w tym poza sezonem i jest to ich największy priorytet wraz z merchandisingiem. Wygląda na to, że bliźniacy mieli krótką przerwę tydzień temu, kiedy zastąpili Mitcha Garvera z Teksasu na Isiah Kiner-Falefa. Ale dzień później bliźniacy zmienili Keenera Valivę i Josha Donaldsona w Yankees dla Gary’ego Sancheza i Jio Urchili. Handel ten zmniejszył również obciążenie bliźniaków na pozostałe dwa lata kontraktu z Donaldsonem o około 50 milionów dolarów.

READ  Zaktualizowano: Tadeg Bogar doznał kontuzji nadgarstka po wypadnięciu z Liege-Bastogne-Liege

Mając trochę gotówki pod ręką, recepcja Bliźniaków ciężko pracowała nad innymi umowami, ale ich telefony były dość ciche w ciągu ostatniego tygodnia. Transakcja Correi została zrealizowana tak szybko i niespodziewanie, że wielu uwierzyło, że bliźniacy byli bardziej zainteresowani darmowym agentem Trevor Story.

„Wiedziałem, że kogoś szukają” – powiedział Polanco. „I cieszę się, że mieli w głowie dobry, świetny pomysł”. „Jest dobrym uderzeniem, dobrym graczem”.

Pierwsze dwa miejsca z 12

Correa był pierwszym wyborem w drafcie 2012 przeciwko nowemu koledze z drużyny Byronowi Buxtonowi i został dwukrotnym All-Star z Houston Astros, pomagając im w fazie play-off w sześciu z siedmiu sezonów. 27-latek wygrał Mistrzostwa Świata 2017, grał w dwóch innych meczach i został zwycięzcą MLS roku w 2015 roku.

Pochodzący z Portorykańczyk, który zadebiutował w lidze w wieku 20 lat, miał średnio 981 na boisku i średnio 0,279 w zeszłym sezonie, zdobywając 26 home runów. Wygrał także swoją pierwszą Złotą Rękawicę i miał swoją trzecią najlepszą WOJNĘ (Win Over Substitution) w Wielkich Szlemach w wieku 72 lat, ustępując tylko melonikowi Angels – DH Shohei Ohtani i dzbankowi Phillies Zack Wheeler.

Jego średnia kariery wynosi 0,413 w Target Field, gdzie Astros pokonali Twins w najlepszej serii trzech punktów w 2020 roku.

Jednak podczas sezonu Mistrzostw Świata Astros ukradł banery na meczach domowych, używając kamery wideo na boisku, aby zobaczyć sygnały od łapacza rywala. MLB usankcjonowało zespół, a Correa powiedziała: „Myliliśmy się we wszystkim, co zrobiliśmy w 2017 roku. naprawdę jest mi przykro.”

To oznacza, że ​​Polanco może skoncentrować się na drugiej bazie, ponieważ grał większość ostatniego sezonu z wielkim sukcesem, kiedy osiągnął szczyt swojej kariery z 33 home runami i 98 RBI. Luis Ariz powróci do roli towarzysza z Orchilą na trzecim miejscu i Miguelem Sano na pierwszej bazie.

READ  Krajowe wyniki w zapasach juniorów 2023

„Nie mogę się tu dostać, dopóki nie zaczniemy się poznawać” – powiedział Polanco.

Louis wciąż jest na pokładzie

Jednym z interesujących aspektów kontraktu Correi jest jego rezygnacja, co oznacza, że ​​może być z bliźniakami tylko przez jeden sezon. Bliźniacy mogą tego potrzebować tylko tak długo, z potencjalnym starszym Roycem Lewisem w przygotowaniu.

Boras jest także agentem Lewisa.

Przed pandemią, która zniszczyła słabszą piłkę ligową w 2020 roku i zerwała AFC Champions League przed poprzednim sezonem, Lewis był przyszłością w krótkim czasie. Zagrał swój pierwszy mecz od wiosny 2020 roku w piątek, więc zdobycie wielkich gwiazd w tym sezonie było bardzo pożądane.

„Potrzebowaliśmy małego pit stopu”, powiedział Lewis. „Nie jestem w zespole wielkiej ligi. Więc jestem tu tylko po to, by się poprawić i dalej zdobywać wiedzę i mądrość na temat tych facetów”. „Więc myślę, że to świetny pomysł.

„…Jeśli jestem w wielkich ligach, to inna historia. Ale nie jestem. Więc muszą zrobić to, co muszą, aby wygrać”.

Pensja Correi w wysokości 35,1 miliona dolarów w tym sezonie jest za Maxem Scherzerem (44,33 miliona dolarów), rozgrywającym Yankees Jerettem Cole (36 milionów dolarów) i środkowym graczem Angels Mike’em Troutem (35,54 miliona dolarów).

Możliwe, że Bliźniacy nie skończyli dodawać graczy podczas wiosennych treningów i mogą skupić się na kolejnej umowie, aby zdobyć początkowego kręgla, chociaż prawdopodobnie zrezygnują z niektórych potencjalnych graczy. Wysłali już swój najlepszy wybór w drafcie 2021, melonika Chase Petty, do The Reds, aby pozyskać Sonny’ego Graya, który jest na szczycie listy startowej w tym sezonie.

Po krótkiej przerwie i poprawionej rotacji początkowej sezon nagle wygląda bardziej obiecująco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *