Chelsea Handler atakuje byłego męża Joe Koya podczas monologu krytyków – ostateczny termin

Chelsea Handler, która w niedzielę była gospodarzem 29. dorocznej ceremonii rozdania nagród Critics' Choice Awards, pochwaliła kobiety w filmie, skrytykowała kierownictwo studia i skrytykowała swojego byłego chłopaka, komika Joe Koya, którego powszechnie krytykowano za prowadzenie Złotych Globów. Tydzień temu.

„Dziękuję, że się z tego śmiejecie – moja książka została napisana przez nich” – powiedział w pewnym momencie Handler, odnosząc się do tego, jak Coy obwiniał swoją książkę w środku umierającego monologu ze Złotych Globów w zeszłą niedzielę, który zawierał żart o… lalka Barbie Linia biustu.

Komik, aktorka i była prowadząca talk show Handler, występując po raz drugi z rzędu w roli gospodarza Critics Choice, również pochwaliła rok 2023 jako „jeden z najbardziej ekscytujących lat dla filmów i telewizji”, cytując filmy o charakterze jednoznacznie seksualnym, takie jak Saltburn I Złe rzeczy. Żartowała, że ​​osobiście woli starszych mężczyzn, takich jak Harrison Ford i Robert De Niro – „facetów, którzy istnieją od czasu wynalezienia kolei”.

„Niestety Martina Scorsese nie ma tu dziś wieczorem” – kontynuował Handler, odnosząc się do nominowanego do nagrody dla najlepszego reżysera swojego filmu. Zabójcy Księżycowego Kwiatu„Ale to nie powstrzyma mnie od powiedzenia wszystkim na tej sali, że wyrzucę go jak mały włoski klopsik”.

„Dziękuję za śmiech, zostało to zapisane w mojej książce” – dodała.

„Kobiety zwyciężyły we wszystkich aspektach” – stwierdziła Handler. „lalka Barbie W kasie Taylor Swift i Beyoncé są w trasie. Gwyneth Paltrow o tym doświadczeniu na nartach.

„Ten rok udowodnił, że kiedy kobiety mają okazję, pokazują się sobie nawzajem i dominują w kulturze. Można niemal powiedzieć, że był to rok kobiet” – powiedział Handler. „Mam na myśli, że kobiety mogą to powiedzieć. Bill Maher pytał: Czy ona nadal mówi?

READ  Jennifer Lawrence przedstawia totalną komedię w zwiastunie „No Hard Feelings” - Rolling Stone

„Z Barbie, Gretą [Gerwig] „Została najlepiej opłacaną reżyserką wszechczasów” – Handler pochwalił ją. „Po raz kolejny ponad 1,4 miliarda dolarów w kasie. Tak więc, gdy David Zaslav zakładał zapinaną kurtkę i płynął do Saint-Tropez, bardzo utalentowana kobieta pojawiła się z filmem o wzmocnieniu pozycji kobiet i uratowała całą muzykę i branża filmowa.

Odnosząc się do strajków aktorów i scenarzystów, Handler powiedział: „Oczywiście nikt nie miał w tym roku trudniejszych sytuacji niż dyrektorzy studia, którzy musieli wziąć urlop przez sześć miesięcy z rzędu”.

Handler, biorąc pod uwagę decyzję o powrocie jako gospodarz CCA, niekoniecznie uważa rozdania nagród za wrogie terytorium. W promocji Critics' Choice Awards opublikowanej na X, dawniej Twitterze, Handler obiecał również, że nie zostanie pokonany – ani zastąpiony – przez sztuczną inteligencję. W tym fragmencie Handler walczy z niechlujnie wyglądającą repliką AI Handler, która mówi jej: „Pokonaj to, Blondie!” I przywołuje odniesienia do starych dzieł, w tym do dawno zmarłego psa Handlera, Chunka.

POWIĄZANE: Nominacje do nagród telewizyjnych dla „The Morning Show” i „Sukcesja”

„Kto cię zaprogramował, Elonie Musku?” – pyta terapeuta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *