Chick-fil-A w Kalifornii może zostać uznany za „uciążliwość publiczną”, rada miasta planuje głosować

NowaMożesz teraz słuchać artykułów Fox News!

a Laska Phil A restauracja w Kalifornia Wkrótce po złożeniu przez członków gminy skarg do rady miejskiej można to uznać za „uciążliwość publiczną”.

Chick-fil-A z siedzibą w Santa Barbara cieszy się dużą popularnością od momentu otwarcia w 2013 roku, ale jego sukces może mieć negatywny wpływ na społeczność. Gdy chętni klienci napływają samochodem na ulicę Chick-fil-A, ci, którzy nie mieszczą się na parkingu, są zmuszeni chodzić po sąsiedniej drodze, blokując ruch, twierdzili mieszkańcy, twierdzili mieszkańcy, donosi CBS News.

Niedobór sosu Chicken-fil-A w związku z problemami z łańcuchem dostaw w całej branży

Po tym, jak tymczasowe remonty restauracji nie złagodziły utrudnień w ruchu, niezadowoleni mieszkańcy złożyli skargi do Rady Miejskiej, która rozważa ogólne spotkanie w celu określenia miejsca Chick-fil-A jako „uciążliwości publicznej”, jak stwierdzono w Dokument porządku obrad Rady Miejskiej.

„Poprzednie próby nieoficjalnego naprawienia sytuacji zakończyły się niepowodzeniem. Zatrzymywanie się na pasie ruchu jest nielegalne, a znaki kontroli ruchu są umieszczone na ostrzeganiu kierowców, aby nie zatrzymywali się na pasie ruchu, ale klienci Chick-fil-A rutynowo ignorują te znaki ”, czytamy w dokumencie.

Chick-fil-A od 7 lat z rzędu jest najlepszym sprzedawcą fast foodów w Ameryce

Miasto twierdziło, że domniemany zakaz ruchu pojazdów dotknął okolicę, w tym niczego niepodejrzewających kierowców i pobliskie firmy.

Chick-fil-A . Logo Tag
(istock)

W miejskim dokumencie czytamy: „Za każdym razem, gdy na State Street tworzy się kolejka, pas 2 na wschód jest blokowany, pozostawiając dostępny tylko jeden pas. Kolejkowanie zwiększa ryzyko kolizji, zwłaszcza kolizji tylnych i bocznych”.

„Pojazdy w kolejce stale zamykają pasy dla pieszych i rowerzystów, co stanowi zagrożenie dla pieszych i rowerzystów. Parkowanie pojazdów rutynowo blokuje dostęp do pobliskich firm, wpływając na dostęp klientów i dostawy do tych firm” – dodała.

READ  Elon Musk mówi, że ustąpi ze stanowiska CEO Twittera, jeśli znajdzie następcę

Chick-fil-A przetestował pikantne paski z kurczaka i herbatniki na trzech nowych rynkach

Członkini rady miejskiej Santa Barbara Kristen Sneddon powiedziała podczas wcześniejszego przesłuchania, że ​​jest to zgodne z raportem.

Kanapka z kurczakiem z frytkami i gofrem w Chick-fil-A w Dedham, Massachusetts, 8 listopada 2017 r.

Kanapka z kurczakiem z frytkami i gofrem w Chick-fil-A w Dedham, Massachusetts, 8 listopada 2017 r.
(David L. Ryan / The Boston Globe przez Getty Images)

Następnie rada miasta jednogłośnie głosowała za wprowadzeniem propozycji, która określiłaby restaurację jako „uciążliwość publiczną”, ale Chick-fil-A poprosił o opóźnienie, aby restauracja mogła ponownie podjąć działania w celu naprawienia sytuacji, CBS News wspomniany.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​APLIKACJĘ FOX NEWS

Travis Collins, operator franczyzowy, powiedział, że chce być „dobrym sąsiadem” i naprawiać problemy z ruchem, co powiedział, że mógłby to zrobić, zatrudniając dodatkowy personel i monitorując ruch stron trzecich, w oświadczeniu przesłanym e-mailem, zgodnie z przekazem.

Chick-fil-A już siódmy rok z rzędu zajmuje pierwsze miejsce w amerykańskim Indeksie Satysfakcji Konsumentów w sektorze fast foodów.

Chick-fil-A już siódmy rok z rzędu zajmuje pierwsze miejsce w amerykańskim Indeksie Satysfakcji Konsumentów w sektorze fast foodów.
(istock)

Rada Miasta zamierza zakończyć głosowanie podczas przesłuchania 7 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *