Chiefs Eagles Tydzień 11 Josh Dobbs rośnie, Raiders Antonio Pierce: Nasi autorzy NFL omawiają

W 11. tygodniu odbędzie się rewanż w Super Bowl LVII i potencjalna zapowiedź Super Bowl LVIII. Mnożą się kontuzje rozgrywającego AFC North, a drużyna Minnesota Vikings ma nadzieję, że doświadczenie Josha Dobbsa utrzyma tendencję wzrostową ich sezonu.

SportowiecPisarze NFL Kalen Kahler, Mike Sandow i Jeff Howe próbują zrozumieć to wszystko w naszym podsumowaniu weekendowych wydarzeń przy okrągłym stole.


Wszyscy mają w harmonogramie zakreślony poniedziałkowy mecz Eagles-Chiefs. Kogo w tym podziwiasz i co robi różnicę?

Sando: Wezmę nawet Chiefs, aby dać 2,5 punktu. Grają u siebie, mają lepszą obronę, mają lepszego rozgrywającego i prawie za każdym razem stawiam na Andy’ego Reida. Orły mają bilans 5:0 w meczach jednopunktowych. Niewielki spadek wydaje się prawdopodobny.

Głóg: Mimo że Eagles byli w tym sezonie lepszą drużyną, w meczu tej rangi ciężko jest wytypować Patricka Mahomesa i Chiefs. Bardziej niż cokolwiek innego ciekawi mnie, jak ulepszona obrona Chiefs radzi sobie z atakiem Orłów. W Niemczech Delfiny miały trudności, ale Orły stanowią inne wyzwanie.

Kolor: Kocham Orły. Stanowili bardziej spójny zespół i mieli w tym sezonie lepszą grę ofensywną niż Chiefs. Wydaje się, że minęło dużo czasu, odkąd którakolwiek z tych drużyn rozegrała mecz, a Mahomes stanowczo obiecał, że poprawi sytuację w ataku po tym, jak obrona wygrała mecz w Niemczech, ale wybiorę, która drużyna zagrała lepiej. Cały rok.

Sando: Cleveland ma bilans 6-3 i piąty w rankingu atak, więc wiemy, że obrona i styl biegania mogą zapewnić im konkurencyjność. Brownowie tracą potencjał, aby stać się prawdziwym pretendentem, jeśli Watson będzie w stanie zmaksymalizować swoją grę. Skuteczna druga połowa Watsona przeciwko Baltimore była potencjalnym pozytywnym sygnałem, ale 11 z jego 14 podań nie trafiło dalej niż 5 jardów od linii wznowienia. Wyraźnie się zmniejszyło.

Głóg: Browns powinni grać na boisku niemal w każdym meczu, ponieważ ich obrona jest bardzo dobra. Jeśli jednak mają plany na miejsce w play-offach lub dwa, ich największe szanse będą niewątpliwie mieć na uwadze, że Watson będzie się poprawiał w dalszej części spotkania i zagra swoją najlepszą piłkę w styczniu. Pomijając to równanie, Brown może liczyć na bezstresowe przesłuchanie do roli Doriana Thompsona Robinsona. Nie ma już na nich żadnej presji i być może dzięki temu utalentowany debiutant zostanie uwolniony za darmo. Trudno nazwać to pocieszeniem, skoro Watson ma w pełni gwarantowany kontrakt na kolejne trzy lata, ale rozszerzona ocena Thompsona-Robinsona może być cenna w przyszłości.

READ  Tom Brady wraca do szkolenia piratów po 11 dniach nieobecności

Kolor: Pomaga to, że rywal z ligi, Bengals, również ma pozycję wyjściowego rozgrywającego. Utrata Joe Burrowa na ten rok powinna pozwolić Brownom utrzymać konkurencyjność w lidze. Dorian Thompson-Robinson nie był tak naprawdę gotowy na swój pierwszy start w tygodniu 4 i było tak źle, jak tylko mogło być. Skończył ze skutecznością 52,7%, bez przyłożeń i trzech przechwytów. Dobra wiadomość jest taka, że ​​od tego momentu DTR może być już tylko lepszy i ma potencjał, aby zostać czołowym rozgrywającym Cleveland. Na dłuższą metę sprawia to, że umowa Brownów z Watsonem wygląda gorzej niż była i nie pomaga odpowiedzieć na żadne pytania dotyczące tego, czy Watson jest wart tak wysokiej ceny.

Głębiej

Pięć punktów od Cleveland Browns po kontuzji Deshauna Watsona, w tym marzenie o Super Bowl

Josh Dobbs podtrzymuje sezon Wikingów. Obrona Denver ma taki sam wpływ na nadzieje Broncos na play-off. Coś musi dać niedzielny wieczór. Co zrobiłeś?

Sando: Obrona Minnesoty jest pomijanym czynnikiem. Od 6. tygodnia zajmuje trzecie miejsce za Browns i Jets w rankingu EPA na grę. W sezonie zajmuje 11. Z tego powodu daję Wikingom duże szanse na zwycięstwo, pod warunkiem, że zagrają stosunkowo czysto w ofensywie i będą chronić piłkę lepiej niż Buffalo w poniedziałkowy wieczór.

Głóg: Dobbs i Wikingowie wydają się bardziej zrównoważoną receptą na sukces. Muszę zobaczyć więcej zawodników Broncos, którzy z pewnością zasługują na uznanie za zdobycie trzech tytułów z rzędu, biorąc pod uwagę to, przez co przeszła organizacja w ostatnich latach. Jednak pokonali w meczu grypowym słabnącą drużynę Packers, Mahomes, i pokonali Bills, gdy Josh Allen i ten atak nie mógł być bardziej lekkomyślny z piłką. Broncos wkrótce zmierzą się z Vikings, Browns, Texans i Chargers – czterema drużynami w tych samych play-offach. Jeśli są legalni, dadzą sobie radę na tym odcinku.

READ  Zespół Landona Donovana San Diego Loyal USL przechodzi na emeryturę po 2023 roku

Kolor: Nie sprzedałem się jeszcze na Bronco. Gdyby Bills nie podjęli w poniedziałkowy wieczór budzącej duże wątpliwości decyzji o zastąpieniu obrony jednostką blokującą z gry, Sean Payton stanąłby przed wieloma pytaniami dotyczącymi sposobu, w jaki zarządza grą w ostatniej sekwencji, kiedy zdecydował się wystawić jednostkę kopiącą. Scenariusz „majowy” z biegiem czasu, w którym Russell Wilson mógł wyrzucić poza boisko po trzeciej próbie, zabijając pięć sekund i zatrzymując zegar, aby drużyna rzucająca z gry miała normalne ustawienie i wygodne tempo. Payton powiedział, że zrobił to, ponieważ nie chciał, aby jego drużyna kopiąca za dużo myślała, ponieważ kopnął swojego „mayday” do kosza z gry pod koniec pierwszej połowy, ale spartaczył dwie dodatkowe próby zdobycia punktu. Tak czy inaczej, Minnesota była w tym sezonie bardziej konsekwentną drużyną po obu stronach boiska i spodziewam się, że Dobbs będzie kontynuował dobrą passę.

Głębiej

Trudno uwierzyć w drogę Josha Dobbsa do sławy w NFL, chyba że go znasz

Bills będą starali się powstrzymać swobodny upadek przeciwko Jets. Joe Brady dostał kolejną szansę na zostanie koordynatorem ofensywy, tym razem w Buffalo. Czego powinniśmy się spodziewać po jego rozmowie scenicznej?

Sando: Brady będzie pełnił obowiązki przez krótszy tydzień, więc będzie miał mniej czasu na odciśnięcie piętna w ataku. Myślę, że zobaczymy wspólne wysiłki, aby w tej roli wystąpił Stefon Diggs. Zobaczymy, czy Allen postara się o łatwe zakończenie. Zaobserwujemy wzrost wykorzystania perkusji. Być może zobaczymy więcej wysiłku w prowadzeniu piłki. Prawdopodobnie będziemy świadkami mniejszej liczby rotacji. Prawdopodobnie i tak widzieliśmy niektóre z tych rzeczy. Bardzo mnie ciekawi, jaki rodzaj emocjonalnej energii Bills wnoszą do tej gry i pozostałych gier. Wygląda krucho.

Głóg: Brady był kolejną wielką rzeczą, kiedy zabrał Burrowa i LSU do mistrzostw kraju, ale trudno ocenić jego trajektorię po kilku straconych sezonach pod wodzą Matta Rhule w Karolinie. Nie chcę umniejszać znaczenia tego zagrania, ale sukces ataku Billsa zależy prawie całkowicie od decyzji Allena. Ma wokół siebie narzędzia i talent, aby metodycznie poruszać się po korcie i oddawać głębokie strzały, jeśli tylko jest to możliwe, jeśli chce podążać tą drogą, ale w tym sezonie nie wykazał się odpowiednią dyscypliną, aby to zrobić.

READ  Jordan Spieth strzela 64, wyprzedzając Sebastiana Munoza o 1 w PGA Byron Nelson

Kolor: Myślę, że zobaczymy mniej zaciętych setów końcowych i więcej ruchów przed snapem, co jest lekarstwem na niemal każde przewinienie w NFL.

Czy tymczasowego trenera Las Vegas Raiders, Antonio Pierce’a, można poważnie rozważyć w przypadku objęcia tej stałej roli? (Kyle Terada/USA Today)

Raiders mają serię dwóch zwycięstw z rzędu w meczu z Miami. Czy powinni zacząć myśleć o usunięciu tymczasowego tagu z Antonio Pierce’a po niedzielnym zwycięstwie? A może perspektywa zatrudnienia nowego pracownika jest zbyt interesująca, aby ją zignorować?

Sando: Pokonanie Dolphins dałoby Pierce’owi duży impet, ale pośpiech w podejmowaniu jakiejkolwiek decyzji nie przynosi korzyści zespołowi. Raiders muszą poczekać do końca sezonu, zanim zdecydują, co dalej. W międzyczasie muszą zbadać kandydatów, jednocześnie zastanawiając się, czego oczekują od głównego trenera. Flashy nie powinien być częścią równania.

Głóg: Za wcześnie i nie do końca konieczne. To duży skok w rankingach dla Pierce’a, więc daj mu szansę pokazania, na co go stać, szczególnie w obliczu przeciwności losu po poważnej porażce, kontuzji lub czymkolwiek innym, co spotka głównego trenera. W okresie pozasezonowym będzie kilku znaczących kandydatów na głównego trenera. Byłoby dziwne, gdyby Mark Davis nie dał sobie możliwości przejścia przez ten proces.

Kolor: Z pewnością jest na to za wcześnie, a zachowanie Davisa w przeszłości pozwala mi sądzić, że tego nie zrobi. Nie powołał tymczasowego Richa Bisacci po sezonie NFL 2021, a Bisaccia wywarł taki sam wpływ, jak Pierce na Vegas. Davis musi rozpocząć proces odkrywania, czego szuka i kto pomoże mu to znaleźć.

(Najlepsze zdjęcia Patricka Mahomesa, Joshuy Dobbsa i Jalena Hurtsa: Nathan Ray Sibick, Brad Rempel i Bill Streicher/USA Today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *