To najlepsza oferta na Czarny Piątek na Nintendo Switch

Obraz wykorzystano za zgodą właściciela praw autorskich

Nintendo Switch to wciąż jedna z najpopularniejszych konsol, mimo że nie posiada tak potężnej grafiki jak seria Xbox W rzeczywistości ten pakiet od Best Buy zapewnia nie tylko Nintendo Switch, ale także trzy miesiące Switch Online i Mario Kart8 Deluxe, a wszystko to za jedyne 300 dolarów. Sam Switch kosztuje zwykle 300 dolarów, Mario Kart 8 Deluxe kosztuje około 50 dolarów, a trzymiesięczna subskrypcja Switch Online kosztuje 8 dolarów, więc oszczędzacie dodatkowe 58 dolarów w porównaniu ze standardową ceną wszystkich tych przedmiotów.

Dlaczego warto kupić pakiet Deluxe Mario Kart 8 na Nintendo Switch

Chociaż nie jest to niestety wydanie Nintendo Switch, wyposażony w wyświetlacz OLED, nadal jest świetną przenośną konsolą do trzymania, zwłaszcza że można ją łatwo podłączyć do telewizora za pomocą dołączonej podstawy. Jak wiecie, dwa kontrolery z boku są oddzielone od głównego kontrolera i pozwalają używać ich jako dwóch różnych kontrolerów, co jest świetne, jeśli chcesz grać ze znajomymi. Tak naprawdę Switch to świetna konsola do gier imprezowych, a fakt, że można jej używać w dowolnym miejscu, korzystając z podstawki na samym Switchu, czyni z niej idealną przenośną konsolę do gier.

Jeśli chodzi o Mario Kart 8 Deluxe, jest to jedna z najlepszych pozycji w grze i jest zabawną małą grą wyścigową z wieloma postaciami Nintendo. Możesz grać przeciwko ludziom online, a nawet przeciwko znajomym lokalnie, korzystając z podzielonego ekranu i dwóch kontrolerów, jak wspomniano wcześniej. Aby grać w trybie wieloosobowym online, musisz mieć subskrypcję Switch Online, dlatego warto skorzystać z niej na trzy miesiące. Nintendo Switch zapewnia także dostęp do biblioteki ponad 100 gier z NES, SNES i Game Boy, więc jeśli jesteś starszym graczem, będziesz miał szansę zagrać w kilka swoich ulubionych gier z przeszłości.

READ  Fani Overwatch 2 nie mogą uwierzyć w to, co Blizzard zrobił na obiecanym trybie kooperacji PS5 i PS4 Sequel

Ogólnie rzecz biorąc, ten pakiet Nintendo Switch to doskonała okazja, jeśli chcesz kupić Switch, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę 300 USD w Best Buy. Będąc tutaj, koniecznie sprawdź inne świetne oferty z okazji Czarnego Piątku na Nintendo Switch, gdzie możesz dodać jedną lub dwie gry za zaoszczędzone pieniądze.

Zalecenia redaktorów


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *