Comic-Con wymagający od uczestników okazywania „karnetu zdrowia” i ukrywania maski przez cały czas – termin

Czas zmodyfikować tę maskę Szturmowca.

Organizatorzy tego tygodnia San Diego Komiks Wymagają, aby „wszystkie grupy uczestników, w tym między innymi modelki, goście, personel, prasa, profesjonaliści, wolontariusze i personel branży kostiumowej… nosili zatwierdzoną osłonę twarzy niezależnie od statusu szczepienia”.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w trzecim roku epidemii co do kształtu zatwierdzonej osłony twarzy, organy nadzoru dodają, co następuje: „Osłona twarzy powinna całkowicie zakrywać nos i usta, przylegać ściśle do boków twarzy i mieć żadnych luk.”

Wszyscy uczestnicy są również zobowiązani do potwierdzenia, że ​​otrzymali pełne szczepienie – dwa szczepienia – lub do przedstawienia dowodu negatywnego wyniku testu wykonanego w ciągu 72 godzin.

W ramach tego uczestnicy muszą pobrać kartę zdrowia, która posłuży do szybkiego sprawdzenia statusu testów i/lub szczepień. Każdy, kto się wymelduje, otrzyma opaskę, która umożliwia wejście do centrum kongresowego.

Na miejscu powinny znajdować się trzy stacje nadgarstkowe i trzy kolejne rozrzucone po całym centrum San Diego. Dostępne informacje nie wskazują, czy test będzie oferowany gdziekolwiek na miejscu, ale negatywne wyniki szybkich testów antygenowych są dopuszczalne do weryfikacji Health Pass, a także bardziej wiarygodne testy PCR. patrz poniżej.

w „wspólne pytania i odpowiedziWitryna Comic-Con zauważa, że ​​„osoby, które nie spełnią wymagań dotyczących maskowania twarzy, zostaną usunięte”.

„Ta polityka została ustanowiona w celu zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich fanów” – czytamy w tekście. „Bezpieczeństwo będzie na miejscu, aby wspierać przestrzeganie zasad”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *