Conagra, Levi Strauss, Rhett Aid i inni

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet przed dzwonkiem:

konagra (CAG) – Zapasy producentów żywności spadły o 5,5% w okresie przedrynkowym po opublikowaniu słabszych niż oczekiwano prognoz na rok fiskalny kończący się w maju. Na wyniki Conagry mają wpływ wyższe koszty transportu i surowców.

Levi Strauss (Levi) – Levi Strauss pobił szacunki o 4 centy, przy skorygowanych zyskach kwartalnych na poziomie 46 centów na akcję, a przychody producenta odzieży przekroczyły oczekiwania Wall Street. Firma odnotowała duży popyt na dżinsy, T-shirty i kurtki, jednocześnie podnosząc ceny i obniżając promocje. Akcje Levi Strauss wzrosły o 3% przed obrotem giełdowym.

HP Inc. (HPQ) – HP wzrósł o 15,2% w handlu przedrynkowym po wiadomości, że Warren Buffett Berkshire Hathaway Nabyła 11,4% udziałów w producencie komputerów osobistych i drukarek.

obrzęd pomocy (RAD) – Akcje spadły o 18,3% przed wprowadzeniem na rynek po tym, jak Deutsche Bank obniżył ocenę operatora apteki do „sprzedaj” z „trzymaj”. Deutsche Bank powiedział, że Covid przyspieszył spadek w sektorze aptek detalicznych i istnieje możliwość, że Rite Aid może nie być w stanie wygenerować wystarczającego zysku, aby kontynuować działalność jako firma operacyjna.

Tkacz (W) — Wayfair spadł o 4,1% na rynku pierwotnym po tym, jak Wells Fargo obniżył ocenę akcji do „niedoważonej” z „równej wagi”. Wells Fargo powiedział, że ekskluzywny sprzedawca mebli zostanie dotknięty słabym popytem, ​​nadmiernie optymistycznymi szacunkami konsensusu i innymi problemami.

Wynajem amfiteatru (RENT) – Akcje Rent the Runway wzrosły o 3,9% na rynku pierwotnym po tym, jak firma zajmująca się wynajmem odzieży ogłosiła podwyżkę cen dla swoich abonentów.

CDK Global (CDK) — Dostawca technologii motoryzacyjnej zgodził się na zakup przez Brookfield Business Partners za 54,87 USD za akcję w gotówce. Cena stanowi 12% premię w stosunku do środowego kursu zamknięcia CDK.

READ  Gigant naftowy Aramco ogłasza rekordowy kwartał, gdy ceny ropy rosną

Technologie SoFi (SOFI) — Akcje internetowej firmy zajmującej się finansami osobistymi spadły o 5,1% na rynku pierwotnym po obcięciu całorocznej prognozy. Cięcie następuje po ogłoszeniu przez Biały Dom przedłużenia odroczenia spłaty kredytu studenckiego.

JD.com (JD) – JD.com ogłosił, że założyciel Richard Liu odszedł ze stanowiska CEO i że prezes Xu Lei obejmie stanowisko CEO chińskiej firmy e-commerce. Liu pozostanie na stanowisku prezydenta. JD.com spadł o 1,1% w obrocie przed wprowadzeniem na rynek.

Zdrowie Tilladocka (TDOC) – Dostawca wirtualnych wizyt u lekarza odnotował 1,5% wzrost aktywności przed wprowadzeniem na rynek po tym, jak Guggenheim rozpoczął zasięg z oceną „kupuj”. Guggenheim powiedział, że dostęp do opieki zdrowotnej zmierza bardziej w kierunku interakcji cyfrowych i że Teladoc oferuje szerszy zakres usług niż inni dostawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.