Córka Sereny Williams, Olympia, wygrała turniej tenisowy US Open

Komentarz

Serena Williams przyniosła moc na US Open w poniedziałek wieczorem, ale poziom urody został podniesiony przez kogoś innego.

Jej córka, Olympia Ohanian – to Alexis Olympia Ohanian Jr. – zapewniła jej własną rozrywkę od chwili, gdy wkroczyła na stadion Arthura Ashe’a, podnosząc na duchu tłum celebrytów wysadzanymi koralikami warkoczykami. W 1999.

Podczas gdy Williams zajmowała się biznesem, wygrywając proste sety z Tanką Kovinj w pierwszej rundzie, robiła zdjęcia i rozmawiała z tatą w błyszczącej sukience jak jej matka.

Perspektywy: Serena Williams zrzuca Cape, odnajduje formę i ponownie jest właścicielem areny US Open

„To były albo koraliki, które nosiła, albo ja” – powiedział potem dziennikarzom Williams. „Chciałem to zrobić, ale nie miałem czasu… Było tak miło, kiedy je miała. To było dla niej idealne”.

Olympia, która w czwartek kończy 5 lat, jest sama w sobie cudem. CV Olimpii, wymienione w przypadkowej kolejności obejmie Wrześniowy numer Vogue’a (rozkładany; mama jest traktowana na okładce), ma konto na Instagramie z ponad 600 000 obserwujących i urocze zdjęcia jej wybryków; I jako Młodszy współwłaściciel w sporcie zawodowym, kiedy był częścią zespołu, który w wieku 3 lat kupił franczyzę futbolową Angel City w Los Angeles.

Pomiędzy robieniem zdjęć mamie, Olympia bawiła się włosami swojej ciotki Isha Price i siedziała na kolanach taty, podziwiając akcję. Później w salonie piłkarzy pojawiły się lody.

W Wywiad VogueWilliams wyjaśnił, że ma kilka tygodni na przejście z dworu do życia, które obejmuje przedsięwzięcia biznesowe i powiększanie rodziny.

Reporterka sportowa Cindy Boren wyjaśnia, dlaczego 23-krotna mistrzyni wielkoszlemowa Serena Williams planuje odejść od kariery tenisowej. (Wideo: Julie Yoon, Neeti Ubadye, Jackson Barton/The Washington Post)

„Uwierz mi, nigdy nie chcę wybierać między tenisem a rodziną. Nie sądzę, żeby to było sprawiedliwe. Gdybym był facetem, nie pisałbym tego, ponieważ wolałbym grać i wygrywać, podczas gdy moja żona robi to praca fizyczna, aby powiększyć naszą rodzinę” – powiedział Williams Robowi Haskellowi. „Może gdybym miał taką szansę, byłbym Tomem Bradym. Nie zrozum mnie źle: uwielbiam być dziewczyną i kochałam każdą sekundę ciąży z Olimpią.

READ  Protesty w całym Izraelu, gdy rząd Netanjahu wprowadza ustawę osłabiającą sądy

Serena Williams jeszcze nie skończyła po słabym zwycięstwie w pierwszej rundzie US Open

„Byłam jedną z tych irytujących dziewczyn, które uwielbiały być w ciąży i pracowałam do dnia, w którym musiałam zgłosić się do szpitala. Sprawy są bardzo skomplikowane Z drugiej strony [when she nearly died]. Zrobiłam prawie niemożliwe: kiedy wygrałam Australian Open w 2017 roku, wiele osób nie wiedziało, że jestem w drugim miesiącu ciąży. Ale w tym miesiącu kończę 41 lat [Sept. 26]I coś musi dać.

Ale jeszcze nie teraz. Mecz drugiej rundy gry pojedynczej z drugą rozstawioną Anett Kontaveit w środę prawdopodobnie się nasili, podobnie jak podwoi się ze swoją siostrą Venus.

„Tłum był szalony” – powiedziała Williams podczas ceremonii po meczu, a jej mąż i córka stali w pobliżu. „Naprawdę pomogli mi wciągnąć. Byłem tak podekscytowany, jak„ Tak, mam to ”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *