Cowboys at 49ers Score: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najciekawsze momenty, analizy dotyczące play-offów dywizji NFL 2023

Mistrz NFC West San Francisco 49ers zmierzy się z Dallas Cowboys w ostatnim meczu rundy dywizji.

W rewanżu za ubiegłoroczny mecz, który wyeliminował Dallas z play-offów, Cowboys z pewnością będą chcieli się zemścić. Niners są tym razem gospodarzami – i faworytami – i biorą udział w tych rozgrywkach, wygrywając 11 meczów z rzędu, w tym sześć z rzędu pod debiutantem rozgrywającym Brockiem Birdie w środku.

W międzyczasie Cowboys stworzyli kompletny ofensywny występ, aby pokonać Tampa Bay Buccaneers w zeszłym tygodniu w prawdopodobnie najlepszym meczu sezonu. San Francisco zamknęło ofensywę Dallas rok temu, a jeśli Cowboys zamierzają zrobić zamieszanie, tak jak tydzień temu, niż rok temu, będą mieli o wiele więcej do zobaczenia.

Która z tych dwóch drużyn awansuje do gry o tytuł NFC? Dowiemy się wkrótce. W międzyczasie trzymaj go zamkniętego na naszym blogu na żywo przez cały wieczór, ponieważ będziemy na bieżąco informować Cię o statystykach, wynikach i najważniejszych wydarzeniach.

Jak zobaczyć

Data: niedziela, 22 stycznia | Czas: 18:30 czasu wschodniego
Lokalizacja: Stadion Levi’s (Santa Clara, Kalifornia)
TELEWIZOR: Lis | Strumień: fuboTV (Spróbuj za darmo)
Śledzić: Aplikacja sportowa CBS
Sprzeczności: 49ers -4, O/U 46,5 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

READ  Niedawne wiadomości o wojnie rosyjsko-ukraińskiej: komunikaty na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *