Crystal Palace Arsenal 0-2: Rozpoczyna się sezon Premier League – tak się stało | Premier League

Najważniejsze wydarzenia

Nick Ames przesłał już raport z meczu, Więc zostawię cię z tym. Dzięki za twoją firmę. Do zobaczenia jutro po więcej piłki nożnej. on wrócił!

„Nieźle jak na grę otwierającą” mówi Mary Waltz. Obie drużyny miały chwile, mecz nie został rozstrzygnięty do 85. minuty.Rozsądnie napięty.

Zgoda. To nie był mecz w Sheffield Wednesday 2-3 Aston Villa z Big Ron, ale był to dobry początek. Arsenał Była świetna, szczególnie w obronie. Wiele dobrych drużyn nie wygra w tym sezonie na Selhurst Park.

Pełny etat: Crystal Palace 0-2 Arsenał

Rozpoczyna się Arsenał Premier League Sezon z solidnym zwycięstwem w Selhurst Park. Główka Gabriela Martinelli w 20. minucie była zasłużoną nagrodą za imponujący start Gabriela Jesusa. Arsenal musiał pracować jeszcze ciężej w drugiej połowie – debiutant William Saliba był znakomity – zanim bramka Marca Guehy’ego dała im dwa gole. Wygląda pięknie, bardzo dobrze.

Pełny etat i trzy punkty dla zespołu Arsenalu kierowanego przez Mikela Artetę.
Pełny etat i trzy punkty dla zespołu Arsenalu kierowanego przez Mikela Artetę. Zdjęcie: Ian Walton/The Associated Press

90 + 3 minuty zmień na Arsenał Albert Sambi Lukonga zastępuje Martina Odegaarda.

90 minut Trzy minuty dogrywki. Drugi cel obalił farsz pałacowy.

87 minut Strzał Saki Guehi trafia i zostaje opóźniony. Palace dokonał podwójnej zmiany – Will Hughes i Malcolm Ebiwe zamiast Izzy i kogoś innego, chyba Ayo.

tyle za Arsenał Rozliczenie 1-0. Dobrze wykonali piłkę od lewej do prawej, gdy Saka wbiegła w pole, cofając Mitchella. Przerzucił piłkę na prawą nogę i przebił własną siatkę przez Guehiego na bliskim słupku. Bardzo trudno było obronić piłkę.

Bramka! Crystal Palace 0-2 Arsenal (gol Goihe 85)

Teraz jest po wszystkim!

READ  Czy DJ Burns Jr. Ze stanu NC, aby zostać zawodowym piłkarzem?
Mark Joy zmierza do swojej siatki, aby zdecydowanie zdobyć punkty dla Arsenalu.
Mark Joy zmierza do swojej siatki, aby zdecydowanie zdobyć punkty dla Arsenalu. Zdjęcie: Paul Childs/Action Images/Reuters

84 minuty „Myślę, że najgorszym błędem w pisowni nazwiska piłkarza jest De Bruyne Martina Tylera w FIFA17” – mówi John Tattersall. „Miałem zamiar wrócić do gry, aby odzyskać moje pieniądze”.

83 minuty Podwójna zmiana Arsenalu: Kieran Tierney i Eddie Nkeitia dla graczy po raz pierwszy, Zinchenko i Jesus. Obie były wspaniałe.

82 minuty Eze przechodzi przez krawędź Arsenał region. Zaha zbiera luźną piłkę, dociera do linii bocznej i ma wyraźny krój buta.

81 minut Zaciekły krzyż Zahy, najlepszego gracza Palace, przemknął przez niego Arsenał region. Klein odkłada go z powrotem na drugą stronę i sprowadza go z powrotem na środek. Głowy Xhaki są czyste.

81 minut Wygląda na to, że Arsenal ustalił wynik 1-0 i żeby być uczciwym, bronią się bardzo wygodnie. Saliba i Gabriel wyglądają naprawdę silnie w centrum obrony.

William Saliba był znakomity w swoim debiucie w Premier League z Arsenalem.
William Saliba był znakomity w swoim debiucie w Premier League z Arsenalem. Zdjęcia: Adam Davey/PA

80 minut „Nie, to Xhaka jest najbardziej błędną pisownią w Premier League”, mówi Per Horvelt. „Pochodzi z Albanii i tam nazywa się go „Jaca”. Zapytaj moją żonę, ona jest Albanką”.

79 minut Rzut wolny od Eze kierowanego przez Andersena i penetrowanego przez Gabriela.

76 minut Yash Gupta mówi: „Wszystko może się zmienić i wszystko jest możliwe, ale to jest zgodne z oczekiwaniami Arsenał Zespół nie wygląda na zagrożony.”

ten trochę Okrutny, choć z pewnością osłabł od tego ostrego początku.

75 minut Wymień inną posiadłość. Luka Milivojevic zastępuje zmęczonego Doukuriego w środku pola.

74 minuty Dokor cierpi na skurcze mięśni. Co pozwala wszystkim innym graczom na drinka.

READ  MLB: 12 ​​zawieszonych po masowej bójce między marynarzami a aniołami

73 minuty „Roberto Firmino to absolutna przekątna mila”, mówi mój kolega John Windmill, w odpowiedzi na pytanie Joe Johnsona po 68 minutach. „Firmino lub nawet Firmino. Popycha mnie (a tym samym moją żonę) na ścianę.”

72 minuty Zaha wkroczyła do środka z lewej strony i została zablokowana przez białych.

72 minuty Oto szansa dla Eze na początku drugiej połowy. Przejście obok Zahy, nagle pchające sztylet, było pyszne.

71 minut Andersen zagrał dziś kilka świetnych podań, szczególnie do Zahy po lewej stronie.

70 minut Białe grają świetne podanie wewnątrz Mitchella, aby je znaleźć Saka. Wchodzi w strefę, ale Mitchell dobrze się regeneruje i ostatecznie opryskuje Sakę wysoko i szeroko z bardzo ciasnego kąta.

Umiarkowany wieczór w południowym Londynie.
Umiarkowany wieczór w południowym Londynie. Zdjęcie: Julian Finney/Getty Images

68 minut „Cześć Rob”, powiedział Joe Johnson. „Początek nowego sezonu, sprawny umysł, pragnienie stymulacji. Zaufana informacja od norweskiego przyjaciela, że ​​Ødegaard należy wymawiać „Erdegord”. Premier League Najbardziej skandalicznie źle wymawia się nazwisko piłkarza? ”

Nie mam pojęcia, ale pamiętam, kiedy Ole Gunnar Solskjaer strzelił celnie dla Manchesteru United, a (zazwyczaj) świetny komentator ITV Brian Moore krzyknął „Scholes!” Jeszcze bardziej imponujące było to, że Paula Scholesa nie było w tym czasie na boisku.

66 minut Schlupp zbiera luźną piłkę, wchodzi w obszar i uderza Barty’ego. jeśli Arsenał Nie wygraj tego meczu, będą narzekać na lekko słabą grę w drugiej połowie.

64 minuty Wydawało się, że minęło pół godziny Arsenał Z tym ucieknie; Od tego czasu stało się bardzo wyrównane. Tymczasem Klein został ukarany za faul na Martinelli.

62 minuty Róg pałacu prowadzi do paniki w okolicy, a Ramsdale ratuje cios swojego gracza Gabriela. Nie liczyłby, bo Anthony Taylor wysadził się z tego czy innego powodu.

READ  Verstappen pokonuje Pereza, Ferraris na pole position w F1 2023

60 minut Biały został zarezerwowany z powodu błędu na coraz bardziej wpływowej Zaha.

Ben White podchodzi do książki.
Ben White podchodzi do książki. Zdjęcia: Micah Crook/Shutterstock

59 min: Szansa Odegaarda! Jezus kradnie piłkę zwisającej Guehi i wchodzi w przestrzeń poniżej prawej strony. Wyrównuje to z Odegaardem w strefie, ale Odegaard w niewyjaśniony sposób próbuje znaleźć Martinellego, kiedy sam powinien iść na bramkę. Piłka odbiła się od Jezusa w pozycji spalonej, a Andersen oddał strzał. Strzał Jezusa by się nie liczył. Odegaard by to zrobił, gdyby tylko miał.

58 minut Pierwsza z wielu, wielu, wielu alternatyw w tym przypadku Premier League Sezon: Jean-Philippe Mateta zastępuje rozczarowującego Odsona-Edouarda w linii ataku dla Palace.

56 minut Odegaard uderza nim o ścianę i kilka metrów od pobliskiej kolumny. przyzwoity wysiłek.

55 minut Mitchell fauluje Sakę 22 jardów od bramki, uczciwie na prawo od środka. Może Odegaardowi się to spodoba…

53 minuty Krzyż Zahy uderza w białe i odbija się w jego ramieniu. Bez kary. Zaha odzyskuje piłkę, bije białe w polu, a Saliba uderza ją zdecydowanie. Ma doskonały wygląd. A Zaha, po powolnym starcie, wydaje się być tym podekscytowana.