Cyndi Lauper ogłasza pożegnalną trasę koncertową

Frasera Harrisona/Getty Images

Cyndi Lauper znana jest ze swoich hitów, takich jak „Girls Just Want to Have Fun”, „Time After Time” i „True Colors”.CNN

„Dziewczyny chcą się po prostu dobrze bawić” Piosenkarka „Time After Time” Cyndi Lauper ogłosiła pożegnalną trasę koncertową.

Według organizatora wydarzenia Live Nation, podczas jej pierwszej od ponad dziesięciu lat trasy koncertowej – i ostatniej – urodzona na Brooklynie piosenkarka i autorka tekstów będzie główną gwiazdą koncertów w 23 miastach w Ameryce Północnej od 18 października do 5 grudnia.

Znana także z takich piosenek jak „True Colours” i „All Through the Night”, dwukrotna zdobywczyni nagrody Grammy rozpocznie swoją trasę koncertową w Bell Center w Montrealu w Quebecu. Później 30 października trafi do Madison Square Garden w rodzinnym Nowym Jorku, a ostatecznie zatrzyma się w United Center w Chicago w stanie Illinois.

Live Nation poinformowało w poniedziałkowym komunikacie prasowym, że podczas trasy koncertowej do Lauper dołączą goście specjalni, których nazwiska zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Bilety będą dostępne od wtorku w przedsprzedaży artystów. Więcej przedsprzedaży odbędzie się także przed ogólną wyprzedażą w piątek na stronie Live Nation.

We wtorek w Paramount+ w USA i Kanadzie zostanie wyemitowany także dokument przedstawiający życie i karierę Lauper. Jak wynika z wydawnictwa, wyreżyserowany przez Alison Ellwood film Let the Canary Sing stanowi kronikę dojścia Lauper do sławy, jej wyrafinowanego i wpływowego stylu punkowego oraz jej działalności rzeczniczej.

Zaplanowano także, że w środę jako gość pożegnalnej trasy „Girls Just Wanna Have Fun Farewell Tour” i filmu dokumentalnego opowie o „Girls Just Wanna Have Fun Farewell Tour”. „Jimmy Kimmel na żywo!”

READ  Celine Dion mówi, że cierpi na syndrom sztywnej osoby, odwołuje i przekłada daty koncertów na 2023 rok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *