Czarna Pantera: Fani Marvela wzywają Chadwicka Bosmana do powtórzenia roli

Czarny lampart Fani wezwali Marvela do ponownego wcielenia się w rolę Chadwicka Bosmana jako króla D’Salla w nowej serii.

Hashtag #RecastTchalla jest obecnie popularny na Twitterze.

Pojawia się po scenach anty-Waxer Letitii Wright i najnowszych plotkach o jej odejściu. Czarna Pantera: Waganda na zawsze Ze względu na jego status szczepienia.

Jednak dJest reporterem z HollywoodS Wizja termiczna Biuletyn odrzucił pogłoski, że 28-letni aktor występuje w długo oczekiwanej kontynuacji i wznowi produkcję w styczniu 2022 roku z udziałem Wrighta.

Na początku tego roku wspomniano imię Wrighta Hollywoodzki reporter Artykuł, został wydany 6 października o debacie na temat szczepionek Govit-19 w Hollywood. Przytacza nienazwane dowody na to, że Wright „potwierdził” nagranie anty-Vox wyprodukowane przez Marvel Cinematic Universe (MCU).

W grudniu 2020 r. również o tym wspomniała Udostępniono film przeciwko szczepionkom Na swoim koncie na Twitterze. Clip zaprzeczył potencjalnemu bezpieczeństwu i skuteczności potencjalnej szczepionki Covit-19 i ogólnie bezpieczeństwu szczepionek.

Od tego czasu Wright zamknął roszczenie, wyrażając poglądy anty-Vox W paczce Czarna Pantera 2.

Aby zwrócić uwagę wszystkich na film, fani Marvela uważają, że przydałoby się w filmie odtworzenie postaci Bosemana w filmie.

„Chadwick Bosman zmarł na raka, aby dać życie D’Sallahowi. Czy chcesz teraz zabić D’Sallah pomimo ciężkiej pracy i poświęcenia Chadwicka Bosmana? #RecastTchalla Na cześć Chadwicka i historii postaci!” Napisał fan.

Inny dodał: „Wiem, że to gorący wybór, ale to raczej plotka w dramacie Czarna Pantera 2 Mogliby zostać zablokowani, gdyby ponownie opublikowali T’Challa. Wiem, że ludzie kochali Chadwicka Bosmana i ja kochałem, ale było o wiele więcej historii do opowiedzenia dla tej postaci.

Uzyskaj dostęp do nieograniczonego przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych za pośrednictwem Amazon Prime Video Zarejestruj się teraz na 30-dniowy bezpłatny okres próbny

Proszę zarejestruj się

READ  Rosyjskie drony „kamikadze” uderzyły w Kijów, Putin przybywa do sojuszniczej Białorusi

W zeszłym miesiącu, Czarny lampart Producent Nate Moore wyjaśnił decyzję Marvela, by nie grać ponownie w Bosemana po śmierci aktora w 2020 roku.

Pojawić się na jednym Rozdział Z Podcast Ringer-VerseMoore potwierdził, że studio nie zamierza szukać alternatywy ani używać komputerowej wersji aktora w nadchodzących kontynuacjach Black Panther.

Producent MCU powiedział: „Nie mogliśmy tego zrobić”.

Boseman po raz pierwszy pojawił się jako King D’Sallah / Czarna Pantera w filmie z 2016 roku. Kapitan Ameryka Wojna Domowa, Zmarł na raka jelita grubego W 2020 roku, w wieku 43 lat. Ostatnio zagrał na ekranie Avengers: Endcom W 2019 roku.

„Kiedy Chad odszedł, to była prawdziwa rozmowa, jaką mieliśmy [director Ryan] Kugler, to była krótka rozmowa o tym, co robimy – powiedział Moore.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *