„Czas na zwycięstwo: Narodziny dynastii Lakers” odwołany: HBO kończy serial o koszykówce po dwóch sezonach

Dzięki uprzejmości HBO

John C. Reilly i Quincy Isaiah w „Czasie na zwycięstwo: Narodziny dynastii Lakers”.CNN

Lakers zdobyli w latach 80. pięć tytułów mistrzowskich, ale w serialu HBO poświęconym temu biegowi nie będzie ani jednego torfu, „Czas zwyciężyć: Narodziny dynastii Lakers” a sieć kończy działanie po dwóch sezonach.

HBO potwierdziło, że finał drugiego sezonu serialu, którego premiera odbyła się 17 września, będzie finałem serialu, dodając zakończenie, które zapewnia dodatkowy kontekst dotyczący kluczowych graczy i personelu biurowego, w tym Magic Johnson, Kareema Abdula-Jabbara i Jerry’ego Zachód. . (Podobnie jak CNN, HBO jest jednostką Warner Bros. Discovery.)

Oglądalność serialu spadła w siedmioodcinkowym drugim sezonie, który obejmował kilka lat, skupiając się na rywalizacji Lakersów z Boston Celtics. Do niedawna autor książki, na której oparty jest serial, Jeff Perlman, za pośrednictwem mediów społecznościowych namawiał do wypuszczenia trzeciego sezonu, wyrażając nadzieję, że będzie to nadal możliwe, powołując się jednak na obawy dotyczące oglądalności.

„Winning Time” wywołał pewne kontrowersje w swoim pierwszym sezonie Abdul-Jabbar i Zachód Obaj krytykują dokładność programu. West zażądał wycofania się i przeprosin za pośrednictwem swojego prawnika, a Abdul-Jabbar nazwał program „nieuczciwym” i stwierdził, że przedstawienia są „prymitywnym przedstawieniem” rzeczywistych zaangażowanych osób.

HBO broniło serialu, twierdząc, że został on szeroko zbadany, zauważając jednocześnie, że istnieje wiele precedensów w zakresie programów opartych na faktach, które „częściowo wymyślono dla celów dramatycznych”.

W „Winning Time” wystąpiła liczna obsada, w tym John C. Reilly jako właściciel Lakers Jerry Buss, Quincy Isaiah jako Johnson, Adrien Brody jako były trener Pat Riley i Solomon Hughes jako Abdul-Jabbar. Pierwszy sezon otrzymał jedną nominację do nagrody Emmy za zdjęcia.

HBO niedawno anulowało kolejny głośny serial,

„idol”
Po jednym sezonie.

READ  Podsumowanie plotek: Kolejna umowa telewizyjna Raw, CM Punk w NXT, dywizja Punk i Rollinsa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *