Czy podobno grasująca gwiazda GTA 6 to prawdziwe życie, czy polowanie?

Jakby oczekiwanie nie było już takie złe, podobno aktor wcieli się w jednego z bohaterów Grand Theft Auto 6, Briana ZampelliWygląda na to, że dokucza (lub dokucza) fanom. Instagram.

datowany przez Ubezpieczenie wzajemne Morse’a I Gry detektywistyczne Na Twitterze Zampella dokładnie wie, co robi, odtwarzając kostium, a nawet historię postaci (Jason) widzianą podczas historycznego (i zupełnie bezprecedensowego) Rockstar Leak z 22′.

Idzie głębiej w króliczą norę, jeśli chcesz; Zdjęcie przedstawiające Rockstar z Zampellą przez starszego artystę pojawił sięz częścią podpisu „Jeden z moich najlepszych kumpli z tak wielkim talentem. Bądź na bieżąco [Zampella’s former handle]. „Zostało to odebrane jako dowód zaangażowania Zampelli przez niektórych członków społeczności.

Oczywiście to nic konkretnego, ale z pewnością daje do myślenia w tych głodnych czasach. balansować, dziedzictwo, z powrotem na Twitterze, twierdzi, że (według źródła) Zampella mimo wszystko nie będzie strzelał do Jasona. Czy po prostu dajemy się wciągnąć w tę chwilę, czy naprawdę coś się tu dzieje? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Blizzard oferuje możliwość wykorzystania karty Hearthstone o wartości 25 $

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *