Czy Scotty Scheffler może być gorący, największe niespodzianki i czego można się spodziewać po Tiger Woods w niedzielę na Masters?

Wydaje się, że profesorowie zmierzają w stronę niedzieli bez dramatów. Scotty Scheffler, gracz numer 1 na świecie, wyglądał, jakby miał uciekać z boiska. Ale kilka potknięć na końcu może sprawić, że niedziela w Augusta National będzie bardziej interesująca.

Dlatego zebraliśmy naszych ekspertów, aby ocenić, czy można złapać Schefflera. Dodatkowo po trudnej trzeciej rundzie czekamy drewno tygrysa A czego można się spodziewać po kolejnym spacerze i utykaniu po okolicy w niedzielę.

Czy ktoś może złapać Scottiego Schefflera?

Marek Schlabach: Przeważnie nie. Swój drugi strzał zobaczył 18. w sobotę, po tym, jak musiał skoczyć za kłamstwo, którego nie mógł zagrać. Schaeffler nigdy nie wygrał żadnego dużego turnieju, ale jest nieustraszony i w tej chwili gra lepiej niż ktokolwiek inny. Był trochę roztrzęsiony pod koniec drugiej dziewiątki w sobotę, ale nadal miał przewagę 3 uderzeniami. Myślę, że Schaeffler gra zbyt dobrze, by to rozwiać. W niedzielę w drugiej dziewiątce będzie na niego duża presja. Teksańczycy biegają od prawie dwóch miesięcy, których nigdy wcześniej nie widziało to niewielu golfistów, prawdopodobnie odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w majorze i zielonej kurtce.

Michael Collins: nie. Wiele musi się dla niego nie udać i wszystko musi iść dobrze, aby inni mogli go złapać. Scotty nie tylko popełni błędy, ale także kogoś, kto gra prawie perfekcyjnie. Nikt nie będzie.

Nick Pietroszkiewicz: Kiedy wyszedł z zielonego numeru 13, powiedziałbym, że nie ma szans. Kiedy był duchem na 14 miejscu, prawdopodobnie powiedziałbym, że nie. Ale duch z piętnastego i ostatniego piętnastego sprawia, że ​​jest to interesujące. Ceremonia koronacyjna nie odbywa się już w niedzielę. Czy nadal będzie wygrywał? Nadal tak uważam, ale to nie był wcześniejszy wniosek, jak wyglądał, gdy w sobotę wyjechał z amen rogu.

Tom Van Haren: Scheffler jest piątym światowym numerem jeden na świecie i prowadzi 54-dołkowy Turniej Mistrzów. Greg Norman Jest jedynym graczem w tych statystykach, który nie wygrał, kiedy Norman zdobył prowadzenie sześcioma strzałami w 1996 roku. Schaeffler nieco zachwiał się w dziewiątej obronie w sobotę, ale wydaje się, że nie przegrywa, biorąc pod uwagę sposób, w jaki grał co tydzień.

Jeśli tak, to kto?

Schalbach: Znowu bym się zdziwił, gdyby ktoś go złapał, ale mi się podoba Cameron SmithBardziej niż ktokolwiek inny. Strzelił 4-under 68 w pierwszej i trzeciej rundzie. Australijczyk nie wygrał jeszcze większego turnieju, ale utrzymał prowadzenie w mistrzostwach graczy, które są równie duże jak każdy inny (zwłaszcza jeśli chodzi o portfel). Będą w ostatniej parze razem, a jeśli Smith może umieścić kilka rannych na swojej karcie wyników, może przynajmniej wywrzeć presję na Schefflera.

READ  Wyniki UFC 274: Oliveira vs Gaithji

Collins: Nikt.

Petroszkiewicz: Smith cofa się o 3 strzały i Sungjae im Wstecz 5. Więc grają w piłkę. Jedyny, którego nadal nie mogę wykluczyć, to Shane Lowry. Siedem strzałów do dołka to mnóstwo, ale w tych miejscach zdarzają się niesforne rzeczy, gdy liderzy wracają do domu w drugiej dziewiątce. Więc tak, Laurie wciąż ma szansę. Ale najlepszą opcją jest Smith.

Van Haren: Smith strzelił 68 razy w tym tygodniu, więc nie wydaje się całkowicie niemożliwe, aby było to wyzwanie. Liczba 74, którą strzelił między tymi dwiema rundami 68 jest przedmiotem niepokoju, ale biorąc pod uwagę, jak trudny jest tor, ma rację. Smith ma teraz dziewięć rund kariery w 1960 w Augusta, przełamując remis dla większości graczy w ciągu ostatnich pięciu Masters. Więc jeśli jest ktoś, kogo Schaeffler nie chce teraz gonić, to prawdopodobnie Smith.

Przez którą dziurę musi przejść Schaeffler, aby zdobyć zieloną kurtkę?

Schalbach: Czy to pierwsze kilka dołków? Scheffler zajął w piątek pierwsze i trzecie miejsce w drugiej rundzie. Jeśli potknie się wcześnie i Smithowi uda się wstawić kilka czerwonych liczb, sprawy mogą okazać się zabawne. Ale Schaeffler jest bardzo dobry na greenie, a jego wiosło było gorące, więc byłbym zaskoczony, gdyby nie dokończył umowy.

Collins: Liczby 11 i 12. Uzyskaj Amen Corner równy lub lepszy w dwóch trzecich, a będą mogli zacząć szyć nowy zielony sweter.

Petroszkiewicz: Jest 12. Zawsze jest 12. Szukaj suchego lądu. Jeśli pierwsza trafi do Ray Creek, nie ma gwarancji, że następna – i następna – nie nastąpi.

Van Haren: Zgadzam się z Markiem, że prawdopodobnie przejdzie przez kilka pierwszych dołków, ale prawdopodobnie będzie to również zależeć od tego, jak blisko jest ostatniej dziewiątki. W tym tygodniu grał 14 na 1 i 18 na 1, więc jeśli ma blisko 14 lub 18 lat, może to jest w jego głowie.

READ  Opcja Phillies od Brysona Stotta do Triple-A

Czego oczekujesz od ostatniej rundy Tigera Woodsa tego turnieju Masters?

Schalbach: Tiger nie pokazał się dobrze po trzeciej rundzie. Przyznał, że jego plecy były napięte w zimną pogodę i wydawał się utykać jeszcze bardziej po sobotnim meczu 18. Nie sądzę, żeby zrezygnował. Myślę, że ma dużo dumy i jest zbyt konkurencyjny, by ukończyć mistrzostwo. Myślę też, że byłby bardzo podekscytowany możliwością poprawienia statku po sobotnim meczu 6 na 78, jego najgorszym wyniku w 93 rundzie kariery w Augusta National. Bardzo dobrze prowadził piłkę i bardzo dobrze radził sobie z żelazkiem. Po prostu jego sytuacja była okropna. Myślę, że w niedzielę będzie lepiej.

Collins: Spodziewam się, że Tiger strzeli w okolicach 75. Nie wyobrażam sobie zmęczenia, jakie czuje. Mówię tak, bo nie można wytworzyć adrenaliny. Codziennie miał do czynienia z wypadkiem, na który nie mógł się przygotować. W niedzielę chodzi o to, by wiedzieć, jak daleko mu do ostatecznej siły, której będzie potrzebował, aby ponownie wygrać.

Petroszkiewicz: Przetrwanie. Po prostu pomiń dzisiaj. Ból naprawdę pojawił się w sobotę. Tak więc, przy spodziewanej pogodzie, powinien cieszyć się spacerami po Augusta National i cieszyć się osiągnięciem i ciężką pracą, które doprowadziły go z miejsca, w którym był 14 miesięcy temu, do miejsca, w którym będzie w niedzielne popołudnie.

Van Haren: Muszę sobie wyobrazić, że ten cały tydzień go dogania, jeśli jeszcze nie nadrobił. Naprawdę nie wiedziałem, czego się spodziewać, biorąc pod uwagę fakt, że ma 46 lat, miał wiele kontuzji i operacji, a to jest Augusta ze wzgórzami. Przyznaję, że po pierwszej rundzie 71 byłem trochę optymistyczny, ale od tego czasu wyniki stopniowo rosły. Wiem, że to rywalizacja, ale kiedy organizm zwalnia, to zwalnia.

Który gracz był największą niespodzianką w tym tygodniu?

Schalbach: Musi być byłym mistrzem Danny Willett lub Karol Schwarzl, Prawidłowy? Willett opuścił Masters w czterech z ostatnich pięciu startów. Nie zajął 20. miejsca w Tour, odkąd zajął 18. miejsce w RBC Classic w marcu 2021 r. Po 54 dołkach zajmuje 8. miejsce. Schwarzel zajmuje 172. miejsce na świecie iw dziewięciu rundach rozpoczynających się w tym sezonie siedmiokrotnie nie trafiał do gry. Remisuje na czwartej pozycji, ale prawdopodobnie nie zrobi większego wpływu w niedzielę. Jednak ich występ w tym tygodniu był całkowicie nieoczekiwany.

READ  Lamar Jackson wciska Twittera dla DK Metcalf, Sauce Gardner

Collins: Szwarc. Ten facet przegapił ostatnie sześć cięć z rzędu! Może być wielu golfistów, którzy używają terminu „jestem blisko”. Ale gdyby Charles go używał, odpowiedź byłaby: „Na co? Samochód jest w piątek?”.

Petroszkiewicz: Nienawidzę się zgadzać, głównie co do zasady, ale Schwarzel nie miał pracy w ostatnim sobotnim secie, biorąc pod uwagę sposób, w jaki grał w poprzednich miesiącach i tygodniach. I uderzył w całą galaktykę w sobotę, ale nadal wyznacza rozsądny wynik i pozostaje w mieszance – w pewnym sensie.

Van Haren: Zgadzam się ze Schwarzelem. nie spodziewałem się tego. Prawdopodobnie nie powinienem się już dziwić, ale zaskoczył mnie też Cam Smith. Nadal pojawiał się tylko na szczycie rankingów i nie słabł.

Kto był największym rozczarowaniem?

Schalbach: Dokonać wyboru: Brooks KopkaI Jordan SpiethI Xander Shaveli lub Bryson DeShampoo. Wszyscy przegapili cięcie. Przynajmniej DeChambeau został ranny. Spieth jest prawdopodobnie największym problemem, ponieważ jego gra znów wydaje się nieaktualna. 12. dołek w Augusta National wciąż go prześladuje.

Collins: Kupki. Jak na nietkniętego człowieka, z pewnością grał jak ranny.

Petroszkiewicz: Rory McIlroy. Jasne, może wyjść i strzelić 67 lub więcej w niedzielę i znaleźć się w pierwszej piątce, ale nigdy nie był czynnikiem w tym turnieju. Wydaje się, że dzieje się to cały czas tutaj. Może to miejsce jest w jego głowie i nigdy nie odejdzie. Ale to wciąż niesamowite, że ciągle tu przyjeżdża i nie może uciekać.

Van Haren: Wiem, że DeChambeau nie grał dużo, ale został uderzony przez 63 lata temu Larry Mizi w tym tygodniu. Deshampoo będzie trochę luzu, jeśli nadal ma do czynienia z kontuzją. Zaskoczył mnie też występ Koepki. Pomyślałem, że to może być tydzień, w którym zobaczymy, jak przebija się ponownie w majorze. Miał cztery miejsca w pierwszej dziesiątce w 2021 roku w najlepszych firmach, a teraz przegrał w tym sezonie sześć razy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.