Właściciel Switcha wcześnie pojawia się w Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp

Progress Wars 1 2 Reboot Camp Wczesny dostęp

Ciekawa sytuacja ma miejsce w przypadku Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp, gdzie wydaje się, że tylko jedna osoba uzyskała wczesny dostęp.

Ci, którzy nadążali za grą, której najnowsze wydanie miało miejsce 8 kwietnia. Jednakże , Nintendo ostatecznie wycofało tytuł w nieskończoność z powodu inwazji na Ukrainę, która ostatnio dotknęła świat.

Użytkownik Twittera twierdzi, że Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp jest teraz grywalne już dziś po wstępnym załadowaniu gry na Switch Lite. Co ciekawe, oczywiście nie pojawia się w ich bibliotece ani nigdzie w eShopie, co uniemożliwia pobranie go na konsolę Switch. Niektórzy dyskutują, czy killetheth uzyskał wczesny dostęp przez drobną usterkę, czy przez bardziej makabryczne środki, ale najważniejsze jest to, że są w stanie dobrze grać przed premierą.

killetheth podzielił się kilkoma rzeczami na Twitterze – krótkim klipem oraz potwierdzeniem, że Blue Moon i Olaf są na kilku pierwszych misjach w kampanii. Możesz to sprawdzić poniżej.

Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp nie ma w tej chwili żadnego okna startowego Nintendo. Przed ostatecznym terminem premiery, 8 kwietnia, miało to nastąpić w grudniu zeszłego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.