DALL-E umożliwia teraz edycję obrazów w ChatGPT

DALL-E OpenAI jest Skorzystaj z dwóch promocji już dziś Dzięki temu możesz kształtować arcydzieła stworzone przez sztuczną inteligencję. Po pierwsze, znajdziesz teraz narzędzia do edycji obrazów podczas korzystania z DALL-E w ChatGPT, zarówno w Internecie, jak i na urządzeniach mobilnych. Po drugie, DALL-E oferuje teraz wstępnie zdefiniowane sugestie stylu, które inspirują do tworzenia obrazów – w przeciwieństwie do podpowiedzi dotyczących tapet generowanych przez sztuczną inteligencję w Androidzie. Jak inaczej mógłbyś marzyć o niedźwiedziu polarnym science-fiction na wakacjach?

DALL-E jest w trzeciej generacji, a ostatnie aktualizacje tego typu wydają się mieć na celu uczynienie go jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkownika. DALL-E 3 dodał integrację z ChatGPT, zdejmując z użytkownika obowiązek napisania całkowicie opisowego żądania dotyczącego obrazu – po prostu powiedz ChatGPT, czego chcesz, a on zrobi resztę. Dzisiejsza aktualizacja jest rozszerzeniem tego, umożliwiając zwykłemu użytkownikowi DALL-E poprawianie i ulepszanie swoich wyników z poziomu interfejsu ChatGPT.

Podpowiedzi w nowym stylu w usłudze DALL-E 3 wydają się odpowiadać na powiązane, ale nieco inne pytanie początkującego użytkownika: Co do cholery mam z tym zrobić? Czasami jest to trochę puste płótno Również Puste, wiesz? Nowe podpowiedzi służą jako punkt wyjścia i obejmują style takie jak drzeworyt, gotyk, fale syntetyczne i ręcznie rysowane, z przykładami po najechaniu myszką. Wybierz jeden, który chcesz dodać do swojego roszczenia. Potem musisz wymyślić resztę. Więc nie jesteś całkowicie wykluczony z kreatywnej rozmowy.

Ostatnio OpenAI wykonało również pewne prace, aby rozwiązać bardziej palący problem związany z tworzeniem obrazu AI: zaufanie. Na początku tego roku DALL-E 3 zaczął dodawać znaki wodne i metadane wizualne w celu odniesienia się do obrazu wygenerowanego przez sztuczną inteligencję. To dobry początek, jasne, ale jedno i drugie może łatwo zostać zniszczone przez złych aktorów. To nie jest tak Tylko Problem OpenAI wymaga rozwiązania, ale z pewnością jest on ważny. Tymczasem mam nadzieję, że niedźwiedź polarny science-fiction będzie miał udane wakacje.

READ  Square Enix sprzedaje Tomb Raider, studia Deus Ex i Thief

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *