Dana White: Joe Rogan mógł pracować na UFC 271, planowanie konfliktu nazywa się „bzdura*t”

Wokół gęstnieje fabuła Joe RoganJego nieobecność w ostatnim programie pay-per-view UFC.

Na początku tego tygodnia początkowo poinformowano, że Rogan będzie pełnił swoją regularną rolę komentatora kolorów dla UFC 271Ale Poinformowano o tym później w piątek ten który Michael Bisping zastąpi go. W oświadczeniu wydanym dla MMA Fighting, UFC powiedziało, że Rogan miał „konflikt w harmonogramie”, który uniemożliwił mu udział w sobotnim wydarzeniu.

Rogan jest ostoją systemu pay-per-view UFC, a czas, w którym pojawiły się wiadomości, był podejrzany, biorąc pod uwagę, że niedawno znalazł się pod ostrzałem po nagraniu wideo, które go przedstawia. Wielokrotne używanie łuku żywiołówa także za korzystanie z jego popularnego podcastu Aby zapewnić platformę dla gości z kontrowersyjnymi sytuacjami dotyczącymi pandemii COVID-19.

Prezydent UFC Dana Biały Zapytany o swoje przemyślenia na temat umieszczenia Rogana na UFC 271 po walce, obalił oficjalne oświadczenie UFC, mówiąc, że Rogan był dostępny do pracy w biurze komentarzy.

„W harmonogramie nie ma konfliktu” – powiedział White. „Joe Rogan nie pracował dziś wieczorem. Joe Rogan mógł dziś pracować”.

Naciskany na szczegóły, White potwierdził, że Rogan zdecydował się nie komentować w sobotę.

– Tak – powiedział White. „Nie wiem, co Joe Rogan musiał zrobić, musicie zapytać Joe Rogana, ale nie było „Joe Can’t Work” ani nic takiego. Wiem, że to wyszło. To totalna bzdura. „

Nieobecność Rogana została zauważona podczas wieczoru, gdy „Free Joe Rogan” wybuchł więcej niż jeden raz w Toyota Center. Oczekuje się, że Rogan wznowi swoje obowiązki za UFC 272 W Las Vegas 5 marca.

Jednak White nie mógł powiedzieć na pewno, kiedy nastąpi powrót Rogana.

Kiedy znów zadziała, zadziała” – powiedział White.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *