Data premiery Starfield to nadal pierwsza połowa 2023 roku, pomimo widocznej nieobecności w ofercie Xboksa.

Przejdźmy do sedna sprawy. on pole gwiazd opóźnienie?

oficjalnie nie. I żeby być uczciwym wobec Microsoftu i Bethesda Game Studios, powiedzieli nam już, że nie usłyszymy niczego o następnej epickiej grze fabularnej Todda Howarda podczas Developer Direct w środę. Odbędzie się samodzielny pokaz pt pole gwiazd w pewnym momencie. W pokoju wciąż nie ma jednego piekielnego słonia, zwłaszcza jeśli pokazano dwie z czterech zabawek – Redfall I Starszy przewija się online’s nichrom Expansion – to duże projekty Bethesdy, które rozpoczynają się odpowiednio w maju i czerwcu. Nie wydaje się prawdopodobne, aby Bethesda chciała zlikwidować zainteresowanie tymi projektami (lub pole gwiazd) za pośrednictwem pakietów tej gry w majowym lub czerwcowym oknie premiery.

Przypomnijmy, że podczas pokazu Xbox i Bethesda w czerwcu zeszłego roku Microsoft mniej więcej napisał IOU do fanów, obiecując, że pole gwiazd Będzie jednym z dużego katalogu wyczekiwanych gier, które zostaną wydane w pierwszej połowie 2023 roku (i jako gry własne będą dostępne tego samego dnia dla subskrybentów Xbox Game Pass).

Aktualizacje, które otrzymaliśmy od Xboxa i Bethesdy w środę, pokazują, że pierwsza połowa kalendarza gier Microsoftu na 2023 rok wygląda teraz tak:

  • 18 kwietnia Legendy Minecrafta
  • 2 maja – Redfall
  • 20 czerwca The Elder Scrolls Online: Nekrom
  • DO USTALENIA 2023 – Forza Motorsport

Chyba że użytkownicy Xboksa mają nagły spadek cienia, a la Gry Tango Cześć Fay Rushplanuje pole gwiazd – Choć może to zabrzmieć niemądrze – premiera tej gry RPG science-fiction zaczyna być śliska. (tak jak jest Forza’s; Wydaje się, że Microsoft i Turn 10 nie chcą ponownie zaangażować się w pierwszą połowę 2023 roku w swoją grę wyścigową.)

Najświeższe informacje nt pole gwiazdUruchomiona w maju ubiegłego roku, Bethesda powiedziała fanom, że tak Przesunięto na pierwszą połowę okna startowego 2023 (Z Redfall.) Microsoft podczas zeszłorocznego Summer Show towarzyszącego E3 wykonał świetną robotę, mówiąc fanom o wszystkim, w co chcą grać. przyjechać w pierwszej połowie 2023. pole gwiazd Sugerowano, że była to jedna z tych rzeczy.

READ  Recenzent YouTube Videogamedunkey też chce sprzedawać gry

W listopadzie Howard, dyrektor kreatywny Bethesda Game Studios, rozmawiał z podcasterem Lexem Fridmanem o pole gwiazd oraz trudna decyzja o wstrzymaniu gry za pierwszym razem, od premiery w listopadzie 2022 r. do teraz znacznie łagodniejszego i mniej oczywistego okna.

„Chciałbym, żeby to było szybko” Howard powiedział. „My też tego chcemy. I szkoda, że ​​nie trwało to tak długo, jak to zrobili. Ale tak”.

Zapytaliśmy przedstawicieli Xboksa i Bethesdy, czy pole gwiazd Należy to uznać za spóźnione. Wątpliwe, czy będą chcieli to komentować, ale jeśli to zrobią, z pewnością zaktualizujemy tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *