Delfiny przeciwstawiają się grawitacji, przygotowując się do starcia z Wronami

MIAMI – Miami Dolphins, ta sama drużyna, która w 3. tygodniu zdobyła 70 punktów nad Denver Broncos, strzeliła tylko jednego gola w ataku przeciwko Dallas Cowboys w 16. tygodniu.

Wygrali 22:20.

Oto nowe Dolphins, na czele których stoi Mike McDaniel.

W 2022 roku Miami było drużyną skupiającą się na ataku. Zajął szóste miejsce pod względem jardów na mecz, ale 24. pod względem punktacji w obronie, 18. pod względem jardów na mecz i 21. pod względem oczekiwanych dodanych punktów w obronie. Kiedy ofensywa osłabła, co miało miejsce zauważalnie w ostatnim miesiącu sezonu, raczkująca gra w obronie i bieganiu Dolphins pokazała, że ​​zespół jest jednowymiarowy.

Postrzeganie Miami jako szybkiej, zgrabnej drużyny, która zostanie przytłoczona fizycznymi przeciwnikami, to narracja, którą Dolphins mogą na dobre położyć kres zwycięstwu w ten weekend nad najwyżej rozstawionym Baltimore Ravens (13:00 ET, CBS).

„Jeśli będziesz spędzać czas na zamartwianiu się powieściami, będę zmęczonym człowiekiem” – powiedział McDaniel. „Myślę, że to trochę dziwne. Mam wrażenie – ostatnio nie sprawdzałem – ale czuję, że jesteśmy całkiem dobrzy w zatrzymywaniu biegu i prowadzeniu piłki nożnej. Generalnie nie jest to związane z grawitacją.

„Nieważne. Mam na myśli, że zawsze coś będzie”.

Po eksplozji ofensywy na początku sezonu, podczas której szukano rekordu NFL, obrona Miami stała się najbardziej niezawodną jednostką na ostatnim odcinku sezonu 2023. Nie oznacza to, że ofensywa Miami osłabła, ponieważ Dolphins prowadzą w lidze pod względem punktacji 30,9 punktów na mecz i jardów na mecz przy 411,5. Jednak od 8. tygodnia niewiele zagrażali, notując średnio 367 jardów na mecz w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, zajmując szóste miejsce w NFL. Miami znacznie traci pod względem jardów na bieg, wynoszących 3,9 jarda na prowadzenie; Przez pierwsze siedem tygodni sezonu osiągał średni najlepszy w lidze wynik 6,3 jarda na bieg.

Obrona jednak złapała wszelkie luzy. Od 8. tygodnia drużyna Dolphins zajmuje drugie miejsce pod względem defensywnej EPA (61,98), pierwsze pod względem punktacji (15,9 punktów na mecz) i jardów na mecz (253,8) oraz czwarte pod względem liczby worków na stratę (9,4%). Na dwa mecze do końca sezonu zasadniczego zespół koordynatora obrony Vica Fangio ustanowił już rekord franczyzy pod względem liczby worków w jednym sezonie – 52.

W 16. tygodniu Miami utrzymało Cowboys, najlepiej punktowaną drużynę NFL w zeszłym miesiącu, zdobywając 20 punktów.

To wyraźna zmiana w przypadku zespołu, któremu brakuje najlepszego atakującego Jaylana Phillipsa, początkowego środkowego obrońcy Jerome’a Bakera i bezpiecznego startu w Jevonie Hollandzie.

„Cóż, każdy sezon poza sezonem to nowa umowa” – powiedział rozgrywający Miami Tua Tagovailoa. Powiedziałbym, że to brzmi banalnie, ale w każdym sezonie zawsze masz nadzieję i modlisz się, aby to był ten zespół.

„Myślę, że tym, co odróżnia ten zespół od innych zespołów, są liderzy, których mamy w ataku i obronie oraz ludzie, którzy chcą… pociągać innych do odpowiedzialności za to, co muszą zrobić. Powiedziałbym, że to wygląda trochę w tym roku może być inaczej, może bardziej niż w innych latach. „Z zespołami, które mamy”.

READ  Wyjaśniono zdjęcia techniczne z pasa oczekiwania

Utrzymanie tej formy w meczu przeciwko Ravens będzie wyzwaniem, zwłaszcza po tym, jak Baltimore pokonało w Santa Clara San Francisco 49ers 33-19. Podczas gdy niedzielne zwycięstwo nad Dallas zapewniło Dolphins miejsce w fazie play-off, pokonanie Ravens zapewniłoby Miami pierwszy tytuł AFC East od 2008 roku i utrzymałoby Miami w dążeniu do zajęcia czołowego miejsca w konferencji.

„To był ostateczny cel zespołu, więc będą z niego bardzo zadowoleni. W tej chwili będzie to drugorzędne w stosunku do tego meczu i jego wygrania” – powiedział McDaniel. „Chcesz tego rodzaju meczu. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi, a to samo w sobie w 100% uzasadnia nasze zainteresowanie.

„Ale chcesz porozmawiać o zespole, który sprawi, że zapłacisz, jeśli wyjdziesz poza granice tego, na czym powinieneś się skupić. Oni, szybko i wściekle, nauczą cię szanować ich. Mamy w tym pełne ręce roboty”. szacunek, ale jesteśmy też w naprawdę świetnym momencie, aby być obecnymi i cieszyć się tym, ponieważ budujemy cały sezon.” z pracy.

Zespół Dolphins jest zainteresowany rozgrywającym Ravens Lamarem Jacksonem, który stwierdził, że widzi podobieństwa między obroną Miami a obroną, z którą musi się zmierzyć w praktyce. Obrona Baltimore traci najniższy w lidze poziom 16,3 punktów na mecz.

„Linia obrony jest wyjątkowa” – powiedział Jackson. „[Their] Liceum też jest super [and their] Liniowy obrońca.

„Tak, widzę podobieństwa”.

Reporter ESPN Ravens, Jamison Hensley, przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *