Diablo 4 świętuje swoje pierwsze urodziny, dając ci „gobliński stos” gratisów

„Chodźcie wszyscy” – Diablo 4 wkrótce będzie obchodzić pierwszą rocznicę powstania, a Blizzard przygotował z tej okazji „stos goblińskich nagród”.

W ramach podziękowania za „bycie częścią społeczności Diablo przez kolejny rok walki z demonicznymi siłami piekła” Marsz Orków rozpocznie się w przyszłym tygodniu zarówno w Diablo 4, jak i Diablo Immortal, które również obchodzi swoją drugą rocznicę. .

Zagrajmy w Diablo 4 – Czy kochamy Lilith?! Gra Diablo 4 na PS5.Obejrzyj na YouTube

Po pierwsze, od 6 czerwca możesz odebrać darmowy prezent kosmetyczny ze sklepu w Diablo 4, a będziesz mieć „do 20 czerwca, aby odebrać wszystkie te prezenty”. W tym samym czasie zauważycie wzrost aktywności Goblinów Skarbników w całym Sanktuarium, „a horadriczni uczeni przepowiadają, że zawartość ich worków chciwości jest podobno bogatsza niż kiedykolwiek”.

„Mieszkańcy przewidują, że Sanktuaria Chciwości będą pojawiać się coraz częściej, zwiększając losy tych sprytnych goblinów. Jeszcze dziwniejsze jest to, że w lochach gobliny powinny pojawiać się parami… a niektóre niewiarygodne opowieści nalegają na większą grupę. z nich razem” – ekscytuje zespół przez długi czas Post na blogu.

Ale to nie wszystko. Podczas „Rocznicowej edycji Mother’s Blessing” możesz otrzymać 25% premii do PD i 50% premii do złota przez pełne 10 dni.

„Lilith błogosławi wszystkie swoje dzieci, ponieważ ta łaska dotyczy zarówno sfery sezonowej, jak i wiecznej, a także wszystkich poziomów świata” – wyjaśnia post. „Ta nagroda również się kumuluje, więc połącz ją z Eliksirami i Urną Agresji, aby zmaksymalizować zdobyte doświadczenie podczas zabijania potworów. Skorzystaj z tego ograniczonego czasowo wzmocnienia, aby poruszać się po szczeblach Przepustki Bitewnej, wspinać się na wyższe poziomy i poziomy świata z zawrotną szybkością. , ukończ podróż sezonową i wykorzystaj pełny potencjał wielu postaci.”

A co z Diablo Immortal? Począwszy od 6 czerwca aż do końca miesiąca, będziesz mógł plądrować skarby w Próbie Grabieży i stawić czoła chciwości Diablo 4 w walce z przeklętym złotem bossem Goliatem. Orkowie również przechadzają się po Strefie Nieśmiertelności, oferując cotygodniowe zadania o tematyce rocznicowej, które zwiększają twoje złoto i postęp.

READ  Cyberpunk 2077 wreszcie otrzymuje obsługę NVIDIA DLSS3

„Przeklęty ze złotem nie wpadnie tak łatwo w swój szał” – wyjaśnia Blizzard. „Wzięcie udziału w Próbie Plądrowania daje szansę na zdobycie Przeklętego Portalu za Złoto, którego można użyć do przywołania Portalu, który natychmiastowo teleportuje Cię do Chciwości. Istnieje również szansa na losowe spotkanie Przeklętego Portalu ze złotem w dziczy, podczas teleportacji bezpośrednio, aby zabić tego chciwego olbrzyma.

Gracze będą także mogli zdobyć „jakość Mystic Squad News 2, pięciogwiazdkowy legendarny klejnot Stormvault”.

Aby zapoznać się z pełnym podsumowaniem, udaj się do Oficjalna strona internetowa.

Chociaż franczyza od dawna jest kojarzona z oddaną rzeszą fanów komputerów PC, e-mail wysłany w kwietniu przez szefową Xbox Sarah Bond wskazywał, że Diablo 4 — które Microsoft nabył oczywiście w ramach przejęcia Activision Blizzard za 68,7 miliona dolarów — cieszy się coraz większą popularnością. . na systemie konsoli Xbox, chociaż gra RPG jest dostępna także na komputerach PC i konsolach PlayStation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *