Do obsady „Knives Out 3” dołączy Daryl McCormack

powodzenia, Leona Grande Darrella McCormacka. 31-letni irlandzki aktor jest najnowszym podejrzanym w zagadce morderstwa Riana Johnsona „Na noże 3”.

Daniel Craig powraca jako nieuczciwy detektyw Benoit Blanc w „Wake Up Dead Man: A Knives Out Mystery”, jak brzmi oficjalna nazwa trzeciej części. Wystąpi u boku wcześniej ogłoszonych aktorów, takich jak aktor Fleabag Andrew Scott, Kerry Washington, Glenn Close, gwiazda „Challengers” Josh O’Connor, Cailee Spaeny z „Priscilla”, Jeremy Renner i Mila Kunis.

Johnson pisze, reżyseruje i produkuje trzeci film „Na noże”. Produkcja „Wake Up Dead Man” rozpocznie się latem tego roku, więc spodziewajcie się kolejnych zapowiedzi w ciągu najbliższych kilku tygodni. Premiera planowana jest na Netflix w 2025 roku.

W oryginalnym filmie Knives Out z 2019 roku Benoit Blanc próbuje dowiedzieć się, kto zabił słynnego pisarza kryminalnego Harlana Thrombeya, który zmarł w noc swoich 85. urodzin. W sequelu „Glass Onion” Blank podejmuje zupełnie nową sprawę, opowiadającą o technologicznym miliarderze, który zaprasza swoich najbliższych przyjaciół na prywatną wyspę, aby wzięli udział w zagadce kryminalnej. Szczegóły fabuły trzeciego wpisu nie zostały jeszcze ujawnione, ale Johnson obiecuje, że będzie to „najbardziej ekstremalny przypadek w historii”.

Lionsgate wypuściło pierwszy film, który okazał się hitem kasowym, zanim Netflix kupił prawa do serialu kryminalnego za ponad 450 milionów dolarów.

McCormack jest najbardziej znany z komediodramatu „Good Luck to You, Leo Grande” z Emmą Thompson w roli głównej. Inne jego filmy to serial Sharon Horgan „Bad Sisters” w Apple TV+ oraz piąty sezon „Peaky Blinders”. Zanim McCormack zajmie się najnowszą sprawą Benoita Blanca, pojawi się w eposie o globalnej katastrofie „Twisters”, który trafi do kin w lipcu.

Reprezentują go Hamilton Hodel w Wielkiej Brytanii, WME w USA i Public Eye.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *