„Dopamina” Normana jest już dostępna: przesyłaj strumieniowo teraz

Debiutancka płyta Normana Dopamina Wreszcie przybył.

Odkąd jej grupa Fifth Harmony zdecydowała się na przerwę, aby członkowie mogli kontynuować swoje solowe projekty, Normani przygotowywała się na tę chwilę. „Album stanowi nowy, odważny rozdział dla 27-letniej artystki, która w pełni akceptuje i celebruje swoją seksualność, ukazując swoją podróż do boskiej kobiecości” – czytamy w komunikacie prasowym. Docenia także swoich fanów za wspieranie jej w tym długim i żmudnym procesie, mówiąc Tetrisowi Kelly’emu z Billboard News: „Jestem wdzięczna, że ​​wszyscy nadal są bardzo podekscytowani tym albumem i tą pracą. Czekali na mnie, a to jest coś Naprawdę nie przyjmuję tego za pewnik.”

Odkąd zaczęła solową karierę, Normani czterokrotnie znalazła się na liście przebojów Hot 100 dzięki piosenkom „Love Lies” z Khalidem i „Dancing With A Stranger” z Samem Smithem, z których oba dotarły do ​​pierwszej dziesiątki. Wydany w 2021 roku jego główny singiel „Wild Side” z udziałem Cardi B również znalazł się na listach przebojów, osiągając 14. miejsce i pozostając na liście przez 20 tygodni.

Bada

Bada

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Krótko? Ona jest gwiazdą.

Na albumie pojawia się nie tylko „Wild Side”, ale także single „1:59” z udziałem Gunny i jej najnowszego wydawnictwa „Candy Paint”. Tommy Brown zajął się większością produkcji, a w projekcie biorą udział odpowiednio Starrah, Gunna, James Blake i Cardi B.

Kilka tygodni temu, w maju, piosenkarka z Nowego Orleanu wydała piosenkę „Dopamine (First Dose)”, która stanowi zwiastun albumu. Normani drażni się ze swoimi zdjęciami z Gunną wykonującą „1:59”, a także widzimy ją oblaną srebrem, siedzącą na rakiecie, podczas gdy na końcu odtwarzany jest „Candy Paint”.

Naklejka z YouTube'a

przepływ Dopamina Tutaj I pod.

READ  Twitter reaguje na wybór Śmiesznej dziewczyny Lei Michele

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *