Doug Mhoff: Pozytywny test dla drugiego Gentleman Govt-19

„Wcześniej dzisiaj drugi dżentelmen uzyskał pozytywny wynik testu Govt-19” – powiedziała Sabrina Singh, zastępca sekretarza prasowego wiceprezydenta Kamali Harris. „Ze względu na ostrzeżenie wiceprezydent nie weźmie udziału w dzisiejszym wydarzeniu. Wiceprezydent przeprowadził dziś negatywny test dla Govt-19 i będzie kontynuował testy”.

Pierwszy znany przypadek Govt-19 w pierwszej lub drugiej rodzinie po objęciu urzędu przez prezydenta Joe Bidena i Harrisa w styczniu 2021 r. był pozytywnym testem dla Mhoffa.

„Wykazałem pozytywny wynik testu na Govt. Moje objawy są łagodne i jestem wdzięczny za szczepionkę i zachętę” – powiedział Emhoff. Powiedział na Twitterze Wtorkowa noc. „Jeśli nie zostałeś jeszcze zaszczepiony i zachęcony, nie czekaj”.

Urzędnik Białego Domu powiedział CNN, że Emhoff „nie miał żadnych objawów przed porannymi wydarzeniami”, ale miał „łagodne objawy tego popołudnia”.

„Zrobił test antygenowy i uzyskał wynik negatywny. Z najwyższą ostrożnością wykonał test PCR i uzyskał wynik pozytywny” – powiedział CNN urzędnik.

Harris miał wziąć udział we wtorkowym wydarzeniu w Białym Domu na obchodach Dnia Równych Płac, kiedy ogłoszono wyniki testu Mhoffa. Jako możliwą wskazówkę, w jaki sposób wiceprezes został wyrzucony z imprezy w ostatniej chwili, na scenie było dla niego puste krzesło na imprezę dnia równej wypłaty. Konto Białego Domu na Twitterze reklamowało nadchodzące komentarze Harrisa w komunikacie prasowym na ET o godzinie 18:00, na krótko przed rozpoczęciem wydarzenia.

Komentując nieobecność Harrisa na imprezie, Biden powiedział: „Kamala zdecydowała się nie ryzykować, ponieważ jego wynik testu był pozytywny – wszystko z nią w porządku, ale z wyjątkową ostrożnością zdecydowała się nie dołączyć”.

Sekretarz prasowy Białego Domu Jen Zhaki powiedziała na początku tego tygodnia, że ​​prezydent był ostatnio przesłuchiwany w niedzielę i uzyskał negatywny wynik testu. CNN poprosił Biały Dom o więcej informacji na temat tego, kiedy następny prezydent będzie testowany.

Wiceprezes wziął udział Spotkanie z Bidenem w Białym Domu we wtorek Podpisał ustawę o finansach rządowych o wartości 1,5 biliona dolarów. Harris stanął po stronie Bidena, gdy prezydent wygłosił swoje uwagi, a następnie stanął w tłumie prawodawców, którzy wzięli udział w ceremonii podpisania.
Ani Harris, ani Biden nie nosili maski na imprezie. Wewnątrz Białego Domu, zgodnie ze zmianami w federalnych wytycznych dotyczących zdrowia publicznego w ostatnich tygodniach, urzędnicy i goście nie muszą już nosić masek ani przerw towarzyskich. W Waszyngtonie są sprawy Govt-19 Zdecydowanie odrzucone Od czasu ich szczytu na początku stycznia, kraj stanął w obliczu fali przypadków zmienności Omicron.

Wcześniej we wtorek Emhoff odwiedził wspólny ogród w stolicy kraju na imprezę. Drugi pan ogrody na zewnątrz podczas imprezy.

READ  Sony zmniejsza popyt na Helldiverse 2 PSN w związku z ostrymi reakcjami

CNN poprosił Biały Dom o skomentowanie, kiedy Mhoff ostatnio kontaktował się z Pittonem io więcej informacji na temat jego procesu. Urzędnik Białego Domu powiedział, że Biden nie był w bliskim kontakcie z drugim mężczyzną.

Harris był wcześniej bliskim znajomym Govt-19. Test wypadł negatywnie dla wiceprezydenta Po spotkaniu z demokratami Texas House zeszłego lata wielu z nich uzyskało wynik pozytywny na obecność wirusa koronowego.

Według Amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom osoby w pełni zaszczepione mogą „unikać izolacji po bezobjawowej ekspozycji”. Harris, podobnie jak jej mąż, jest w pełni zaszczepiona i zachęcana.

Ta historia została zaktualizowana o dodatkowe raporty.

Paul LeBlanc z CNN przyczynił się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *