Dow Jones spada, gdy Tesla awansuje przed podziałem akcji 3:1

Indeks Dow Jones Industrial Average spadł w środę rano, ponieważ groził przedłużeniem swojej trzydniowej passy. Akcje Tesli zostaną oficjalnie podzielone w środę, kiedy liczba wyemitowanych akcji wzrośnie do 4 miliardów, ale handel po nowej, zrewidowanej cenie 3 do 1 rozpocznie się w czwartek.
XZaawansowane części samochodowe (AAP), Dicom (DY), instynkt (INTU), Nordstrom (JWN), Płatni bracia (TOL) A Miejskie wyposażenie (URBN) najważniejszych czynników wpływających na zarobki w środę.

Akcje AAP spadły o 8%, a Dycom o około 3%. Intuit skoczył o 8%, podczas gdy Nordstrom spadł o 16%. Płatni bracia Spadł o 3% po tym, jak osiągnął szczyt wyników finansowych, ale obniżył poziom prognoz na cały rok dotyczący dostaw. Urban Outfitters spadły o ponad 2% we wczesnej fazie handlu.

lider samochodów elektrycznych Tesla (TSLA) wzrosła w środę o 2%. w innym miejscu, Pionierzy technologii w Dow Jones jabłko (AAPL) A Microsoft (MSFT) został zmieszany po giełda dzisiaj Otwarty.

W obecnej dekoniunkturze na giełdzie Albemarle (ALBA), Arista Networks (Sieć), Technologie Axelis (ACLS) A koszt (koszt) – jak również akcje Dow Jones Amgen (AMGN) A McDonald’s (MCD) – wśród najlepszych akcji do kupienia i obejrzenia.

Akcje Costco dodane do Tabela liderów IBD Po wybiciu z zeszłego tygodnia. Arista i Axelis pojawili się w W tym tygodniu akcje są blisko paska strefy kupna.

Dow Jones dzisiaj: rentowności obligacji skarbowych, ceny ropy, przemówienie Powella

W środę na początku środy indeks Dow Jones Industrial Average spadł o 0,1%, podczas gdy indeks S&P 500 wzrósł. Zaawansowany technologicznie Nasdaq zyskał 0,2% w porannym handlu.

w ciągu Fundusze ETFNasdaq 100 Invesco QQQ Trust Tracker (QQQ(do 0,2%, fundusz SPDR S&P 500 ETF)szpieg) była stałą we wczesnym handlu.

Rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła do 3,09% na początku środy, po wzroście we wtorek. W tym tygodniu rentowność 10-letnich obligacji skarbowych wzrosła powyżej poziomu 3% po raz pierwszy od 21 lipca.

READ  Kontrakty terminowe na akcje lekko rosną po drugiej z rzędu negatywnej sesji

Ceny ropy w Stanach Zjednoczonych regeneruj się W środę, po ubiegłotygodniowych stratach, kontrakty terminowe na ropę West Texas Intermediate osiągnęły najniższy poziom od stycznia. Kontrakty terminowe na ropę West Texas Intermediate wzrosły w środę o 1%, osiągając poziom powyżej 94 USD za baryłkę.

Członkowie Fed będą bacznie przyglądać się towarom trwałego użytku w lipcu, ogłoszonym przez Departament Handlu o 8:30 czasu wschodniego. Nowe zamówienia w lipcu nie zmieniły się w porównaniu z poprzednim miesiącem, przy wzroście o 0,3% minus przelewy. Ekonomiści spodziewali się gwałtownego spowolnienia od czerwca – 0,5% wzrostu zamówień zagregowanych i 0,1% wzrostu minus zamówienia transportowe. Całkowite zamówienia wzrosły w czerwcu o 2%.

Prezes Rezerwy Federalnej, Jerome Powell, wygłosi przemówienie w Jackson Hole w USA w piątek na temat perspektyw gospodarczych banku centralnego. Fed podniósł w tym roku stopy procentowe w celu obniżenia inflacji, ale wysyła coraz bardziej mieszane sygnały dotyczące nadchodzących podwyżek.

Fed minut w zeszłym tygodniu Po sześciotygodniowym wzroście na giełdzie po spotkaniu w dniach 14-15 czerwca wydawał się opierać oczekiwaniom rynku na pokojowy kierunek. Rynki stawiają Prawie 58% szans na podwyżkę stóp o 75 punktów bazowych 21 września tydzień temu była 39% szansa.

kryzys na giełdzie

We wtorek giełda odnotowała kolejne rozczarowujące wyniki, gdy wczesne wzrosty spadły do ​​zamknięcia. Dow Jones Industrial Average stracił 0,5%, podczas gdy S&P 500 stracił 0,2%.

Wtorkowa kolumna z dużym obrazem Skomentował: „Nadwyżka podaży wydaje się być problemem, ponieważ zarówno Nasdaq, jak i S&P 500 spadły po zbliżeniu się lub dotknięciu ich spadku. 200-dniowe średnie kroczące. W rzeczywistości oboje walczą teraz o utrzymanie swoich 21-dniowych pasm”.

Jeśli jesteś nowy w IBD, rozważ przyjrzenie się system obrotu akcjami A Podstawy CAN SLIM. Wyróżnia wzory wykresów To jeden z kluczy do wskazówek inwestycyjnych. IBD oferuje szeroką gamę Listy wzrostu zapasówJak na przykład tabela wyników A SwingTrader.

Inwestorzy mogą również tworzyć listy obserwacyjne, znajdować firmy w pobliżu profilu kup punktlub tworzyć własne ekrany w IBD Market Smith.

READ  Cramer Lightning Tour: Ucieknij od Core Civic

Pięć akcji Dow Jones do obejrzenia teraz


Akcje Dow Jones do obejrzenia: Amgen, McDonald’s

Akcje Amgen w Dow Jones budują stabilną bazę, która ma 258,55 punktów zakupu, przy dobrych wynikach firm biotechnologicznych w tym roku. W grę wchodzi również wczesne wejście na poziomie 253,87. Akcje zrezygnowały z 50-dniowego poziomu wsparcia podczas wtorkowego 1% spadku. W środę kurs akcji był o 0,5% niższy.

AMGN Wykazuje twardość 92 z 99 doskonałych klasyfikacja związków IBD, dla każdego Kontrola zapasów IBD. Inwestorzy mogą wykorzystać złożony rating IBD, aby łatwo ocenić jakość podstawowych i technicznych wskaźników akcji.

Akcje McDonald’s są w obrocie ponad 265,56 kubków z uchwytem wejściowym po wtorkowej stracie 0,9%, według IBD Market Smith Analiza wykresów. Akcje MCD wzrosły w środę rano.


4 akcje wzrostowe, które powinieneś kupować i oglądać na Cursrajd giełdowy


Najlepsze akcje do obejrzenia: Albemarle, Arista, Axcelis, Costco

Produkt litowy Albemarle jest bezpośrednio w asortymencie po poniedziałkowym wyzdrowieniu z 273,78 kup punkt U podstawy duża filiżanka z uchwytem. Powierzchnia kupna wzrosła o 5% do 287,47. W poprzednich tygodniach zapasy przekroczyły mały kubeczek z 250,25 punktami zakupu. W środę rano akcje spadły o 0,1%.

Sieci Arista, Jeden z wybranych w zeszłym tygodniu 50 akcji IBD do obejrzenia, nadal rośnie po prawej stronie bazy podwójnego dna, pokazując 143,67 punktów kupna. Przy oddaleniu akcji od obecnego wejścia o około 11%, poczekaj na uchwyt – który prawdopodobnie teraz się utworzy – aby przedstawić idealny punkt kupna do ryzyka. Linia RS Arista jest coraz wyższa i zbliża się do nowego szczytu. Akcje ANET spadły na początku środy.

Tabela liderów IBD Akcje Costco spadły poniżej 552,81 punktu kupna kubka z uchwytem, ​​ponieważ akcje spadły o 0,6%. Przed zakupem akcji poczekaj, aż zwyżkowa pozycja się poprawi. Akcje wzrosły o 0,3% na początku środy.

READ  Pięć chińskich spółek państwowych musi zostać wycofanych z giełdy nowojorskiej w związku z napięciami w USA

Producent chipów, Axcelis Technologies, kontynuuje produkcję kubka z uchwytem, ​​który oferuje 79,93 punktów zakupu, według IBD Market Smith Analiza wykresów. W środę rano akcje spadły o 0,5%.


Dołącz do ekspertów IBD, którzy analizują wiodące akcje w bieżącym rajdzie giełdowym na IBD Live


Tesla Stock

Akcje Tesli wzrosły we wtorek o 2,3%, odcinając pięciodniową passę spadków. Akcje giganta samochodów elektrycznych wzrosły w środę rano o 2%, chcąc dodać do wtorkowych wzrostów. Akcje Tesli Handel rozpocznie się w czwartek po nowej, dostosowanej stawce 3 do 1.

Akcje Tesli walczą o pokonanie oporu wokół 200-dniowej linii. Tesla spadła o około 30% z 52-tygodniowego maksimum.

Liderzy Dow Jones: Apple i Microsoft

w ciągu Akcje Dow JonesAkcje Apple Inc spadły o 0,2% we wtorek, gdy akcje spadły Kontynuuje budowę prawej strony podstawy kubka Który ma 179,71 punktów zakupu. Innym wyjaśnieniem może być duże podwójne dno, które rozciąga się do stycznia. W obu przypadkach punkt zakupu jest identyczny. Z drugiej strony, ostatnia passa strat może wywołać uchwyt, który powinien zapewnić niższy punkt wejścia.

Na plus, linia względnej siły akcji jest płaska przy nowych maksimach, co wskazuje na lepsze wyniki dużego rynku akcji. Akcje wzrosły o 0,7% w środę rano.

Microsoft spadł o kolejne 0,5% we wtorek, przedłużając swoją passę strat do sześciu sesji i odchodząc od długoterminowej passy 200-dniowej. Akcje wzrosły wcześnie w środę.

Obserwuj Scotta Lehtonena na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Dowiedz się więcej o rozwijaniu akcji i indeksie Dow Jones Industrial Average.

Może Ci się spodobać:

Największe wzrosty do kupowania i oglądania

Dowiedz się, jak synchronizować rynek ze strategią rynkową ETF firmy IBD

Znajdź najlepsze długoterminowe inwestycje z długoterminowymi liderami IBD

MarketSmith: badania, wykresy, dane i szkolenia w jednym miejscu

Jak znaleźć zapasy wzrostu: dlaczego IBD upraszcza wyszukiwanie najlepszych zapasów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.