Draymond Green wraca do obiektu Warriors po zawieszeniu – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Draymond Green jest bliski powrotu.

Oczekuje się, że napastnik Warriors powróci do obiektu drużyny w nadchodzących dniach i ponownie zacznie grać, poinformował w czwartek rano Adrian Wojnarowski z ESPN, powołując się na źródła.

Green opuści swój jedenasty mecz w czwartkowy wieczór, kiedy Golden State będzie gościć obrońcę tytułu Denver Nuggets w Chase Center. 33-latek został zawieszony po uderzeniu środkowego Phoenix Suns Jusufa Nurkicia w twarz podczas porażki Warriors 119:116 12 grudnia w Footprint Center.

Jest – dodał Wojnarowski Rozmowy „w toku” nadal trwają. O tym, kiedy Green powróci po zawieszeniu, ale jego powrót do pierwszego meczu „jest coraz bliżej”.

W zeszłym tygodniu Wojnarowski poinformował, powołując się na źródła, że ​​Green brał udział w wirtualnych spotkaniach, w których uczestniczyli Warriors, NBA i działacze związkowi, aby „zapisać swoje postępy” na drodze do pełnego powrotu do zespołu. Poinformował również, powołując się na źródła, że ​​istnieje „powszechne przekonanie”, że zawieszenie Greena obejmie od 11 do 13 meczów – o ile nie wystąpią jakiekolwiek niepowodzenia.

Oczekiwano, że w czasie zawieszenia Green otrzyma poradę i współpracę z Warriors oraz NBA, a także był „przygotowany do przejścia wymaganego procesu”, aby powrócić do gry dla Warriors, jak poinformował w zeszłym miesiącu Shams Charania z The Athletic, powołując się na źródła ligowe. .

Dzień po incydencie z Nurkiciem NBA ogłosiła, że ​​zawiesiła czterokrotnego mistrza na czas nieokreślony w nadziei, że Green uda się naprawić sytuację, zanim będzie mógł wrócić na parkiet.

Przed zawieszeniem Green notował w tym sezonie średnio 9,7 punktu, 5,5 zbiórki i 5,8 asysty w 15 meczach. Pod nieobecność Greena Warriors wygrali 6:4.

Pobierz i śledź podcast Dubs Talk

READ  Były zawodnik Eagles Derek Barnett twierdzi, że Houston Texans – NBC Sports Philadelphia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *