Drew Tim z Gonzaga udzielił wywiadu pełnego przekleństw po wygranej: „Dobra st”

Gwiazda Gonzagi Drew Tim wciągnął drużynę Bulldoga do Circuit of 16 po wygranej w sobotę wieczorem, używając wulgarnego języka w przerwie i po meczu.

Timmy zdobył 21 z 25 punktów w drugiej połowie pierwszego rozstawienia Gonzaga pokonał dziewiąte rozstawienie Memphis 82-78 w drugiej rundzie mistrzostw NCAA w sobotę wieczorem w Portland w stanie Oregon.

Ale to motywacja Tima w pierwszej połowie pomogła Gonzadze, który tracił 10 punktów w pierwszej połowie, uniknąć szokującej straty.

W pierwszej połowie młody napastnik, mający 6 stóp i 10 cali wzrostu, zebrał swoich kolegów z drużyny Gonzaga na środku boiska, wskazując na tablicę wyników, która pokazała 10-punktowe opóźnienie w pierwszej połowie dla czołowego rozstawionego i wypowiedział kilka wybranych słów.

Ogromny Timme początkowo wydał ocenzurowaną wersję tego, co powiedział swoim przyrodnim kolegom.

„Nie daję piątki za to, co się dzieje” – powiedział Timmy reporterowi TBS na boisku po meczu, nawiązując do swojej porywającej rozmowy w pierwszej połowie. „Co dzieje się pod koniec meczu, niezależnie od tego, czy przegramy, czy wygramy. Nie wychodzimy jako szczupli faceci. Zostaw wszystko na ziemi. [Because] Kolejne 20 może być twoje.

„Hej, człowieku, jeśli pójdziesz na całość, a nadal przegramy … graj bez żalu. Potraktowaliśmy to poważnie i szczęśliwie wygraliśmy. Daj uznanie Memphis, naprawdę o tym wspomnieli, a sposób, w jaki zmienili sezon, jest taki fajny. ”

Jednak 21-latek nie mógł się kontrolować przez cały wywiad.

Timme, z którym rozmawiał również kolega z drużyny Andrew Nembhard, kilkakrotnie powtórzył przekleństwo, pytając o zachowanie Nembharda, który ostatnio zdobył 23 punkty i kilka rzutów wolnych.

„Oni gadali o nim bzdury i wiesz czego, tego właśnie od niego oczekujemy. Zabierz nas do domu. Rozumiemy, człowieku. Dobrze chłopcze”.

Nimbard docenił pochlebstwa i nie miał nic przeciwko obelgom, mówiąc: „Człowieku, kocham tego faceta”.