Epic przekazuje dwa tygodnie wpływów z Fortnite na pomoc dla Ukrainy

nowy sezon Jest to gra elektroniczna Został uruchomiony dzisiaj i Deweloper Epic przekaże wszystkie dochody z pierwszych dwóch tygodni na działania humanitarne związane z Ukrainą. Wydarzenie potrwa od 20 marca do 3 kwietnia i będzie obejmować wszystkie „zakupy za prawdziwe pieniądze” w grze, czyli zakup V-dolców, subskrypcji, biletów bojowych w prezencie i niektórych pakietów kosmetycznych. (Epic zauważa, że ​​„Użyj V-dolców w Jest to gra elektroniczna Nie zostaną uwzględnione, ponieważ nie są to zakupy za prawdziwe pieniądze).

W ramach tych wysiłków Microsoft „przeznaczy również swoje wpływy netto na Jest to gra elektroniczna W tym czasie, abyśmy mogli zapewnić większą pomoc mieszkańcom Ukrainy”. Pieniądze zostaną przekazane kilku różnym organizacjom, w tym Direct Relief, Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców, Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci i Świat Program Food.Deweloper zapowiada, że ​​doda więcej wspieranych organizacji „w nadchodzących tygodniach”.

Epic twierdzi, że wyśle ​​pieniądze do tych organizacji „tak szybko, jak to możliwe. Nie czekamy na rzeczywiste pieniądze z naszej platformy i partnerów płatniczych, co może zająć trochę czasu w zależności od sposobu przetwarzania transakcji. Kiedy transakcje są realizowane zgłoszone, zarejestrujemy je i wyślemy pieniądze organizacjom humanitarnym w ciągu kilku dni”.

Ta wiadomość pojawia się, gdy inne wysiłki związane z grami z powodzeniem zebrały miliony dolarów na pomoc humanitarną w następstwie rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Kolekcja gier niezależnych na Itch.io Na początku tego miesiąca zebrał ponad 6 milionów dolarów i Skromny pakiet skoncentrowany na Ukrainie Przekroczyła już 9 milionów dolarów.

Nowy sezon Jest to gra elektroniczna Rozpoczyna się później dzisiaj i następuje Dramatyczne wydarzenie to się zaczęło Cały nowy rozdział W zeszłym roku w grudniu.

READ  Trojan GoldDigger atakuje użytkowników systemu iOS w celu kradzieży kont bankowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *