Dua Lipa, Lizzo, Nicki Minaj, Moore – Rolling Stone

Letni przebój jest już prawie na miejscu — a teraz ma do tego gwiazdorską ścieżkę dźwiękową.

Toczący się kamień WYŁĄCZNIE UJAWNIA, ŻE W BARBIE: THE ALBUM MOVIE WYSTĄPIĄ Ava Max, Charli XCX, Dominic Fike, Dua Lipa, Fifty Fifty, Gayle, HAIM, Ice Spice, Kali, Karol G, Khalid, Lizzo, Nicki Minaj, PinkPantheress, Ryan Gosling i Tame Impala i The Kid Laroy. Projekt kompilacji ma premierę 21 lipca, tego samego dnia, w którym film z Margot Robbie i Goslingiem w rolach głównych trafia do kin na całym świecie.

Co za skład… podobnie jak Gosling. Żarty na bok, gwiazda znana jest z popisywania się wokalem — Gosling śpiewał, tańczył i grał na pianinie w nagrodzonym Oscarem filmie „La La Land”.

A lista nie jest nawet kompletna — kolejni wykonawcy zostaną ogłoszeni bliżej daty premiery albumu. Producentem wykonawczym projektu będzie Mark Ronson, który współpracował z Lipą przy platynowym albumie „Electricity” jako połowa elektronicznego duetu Silk City.

Lipa (która występuje w Mermaid Barbie) ogłosiła w poniedziałek, że jej singiel ze ścieżki dźwiękowej „Dance The Night” zostanie wydany w czwartek. Myślnik, zdobywca wielu nagród Grammy, podtrzymywał atmosferę Barbie w tym tygodniu, gdy żyje Plastikowy Życie jest cudowne w Cannes, gdzie ujawniła swoją nową współpracę z domem mody Versace.

Dla niektórych w projekcie biorą udział lalka Barbie To samospełniająca się przepowiednia. Pseudonim Barbie to jedno z długoletnich alter ego Nicki Minaj, przerywane przez Barbie Dreams z 2018 roku, które odmieniło „Just Play (Dreams)” Peggy. Teraz jest na ścieżce dźwiękowej.

Niestety w projekcie nie ma śladu Aqua. Nieznany wcześniej zespół z Danii eksplodował, gdy ich przebój „Barbie Girl” z niezapomnianym „Life in Plastic It’s Cool” stał się światową sensacją w 1997 roku. który pojawia się w „Barbie: Album”. Przeczytaj ustną historię niesławnego toru, który trwał ćwierć wieku w ciągu ostatniego roku, tutaj.

wspólny

Pierwszy zwiastun filmu pojawił się w zeszłym miesiącu, przedstawiając multiwersum dla Barbie i gwiazdorską obsadę: Issa Rae jako szef Barbie, Anna Cruz-Cayne jako Barbie sędzia Sądu Najwyższego, Kate McKinnon jako Barbie zawsze w podziale i więcej. Akcja filmu wyreżyserowanego przez Gretę Gerwig rozgrywa się w Krainie Barbie i ma zdanie: „Życie w Krainie Barbie to bycie idealną istotą w idealnym miejscu. Chyba że masz totalny kryzys egzystencjalny… albo jesteś Kane”.

Na tym zabawa Barbie się nie kończy — globalna premiera zwiastuna filmu odbędzie się w czwartek o godzinie 12:00 czasu wschodniego. Plus, lalka Barbie Pokaż tylko jeden film Toczący się kamieńLista „40 filmów, które musisz zobaczyć tego lata”. Zobacz, co spowodowało cięcie tutaj.

READ  Will Smith zdobywa Oscara dla najlepszego aktora za Króla Ryszarda | Oskary 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *