Duży ruch magazynowy po godzinach: TTWO, CSCO, SNPS

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu rozszerzonym.

Akcje Take-Two Interactive wzrosły w środę o 8,1% podczas handlu po godzinach. Według Refinitiv firma zajmująca się grami wideo odnotowała 1,39 miliarda dolarów skorygowanych przychodów w czwartym kwartale fiskalnym, pokonując szacunki analityków na poziomie 1,34 miliarda dolarów. Tymczasem szacunki firmy dotyczące rezerwacji na pierwszy kwartał i cały rok nie spełniły oczekiwań Wall Street.

Boot Barn Holdings Akcje firmy zajmującej się butami kowbojskimi spadły o prawie 16% po tym, jak przychody spadły poniżej oczekiwań analityków w czwartym kwartale fiskalnym. Boot Barn odnotował zysk w wysokości 1,51 USD na akcję, z wyłączeniem przychodów w wysokości 425,7 mln USD. Tymczasem analitycy ankietowani przez FactSet spodziewali się zysku w wysokości 1,44 USD na akcję i 441,2 mln USD przychodów. Całoroczne prognozy dla pierwszego detalisty również spadły poniżej szacunków analityków.

Synopsys – Akcje firmy programistycznej wzrosły o 1,9% w środę wieczorem. Zgodnie z FactSet, wyniki i przychody firmy Synopsys za drugi kwartał fiskalny przekroczyły oczekiwania Wall Street. Firma odnotowała przychody w wysokości 1,4 miliarda dolarów, podczas gdy analitycy oszacowali je na 1,38 miliarda dolarów. Synopsys odnotował również zysk w wysokości 2,54 USD na akcję, z wyłączeniem pozycji, pokonując szacunki analityków na poziomie 2,48 USD na akcję. Synopsys podniósł również swoje całoroczne prognozy dotyczące wzrostu zysków i przychodów.

Cisco Systems – Akcje spadły o prawie 4%, mimo że firma odnotowała lepsze zyski i przychody w trzecim kwartale fiskalnym. Cisco odnotowało skorygowany zysk w wysokości 1 USD na akcję przy przychodach w wysokości 14,57 mld USD. Według Refinitiv analitycy oszacowali zysk na akcję na 97 centów przy przychodach w wysokości 14,39 miliardów dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *