Dwayne Johnson klęka przed egipskim bohaterem przed kimś w pierwszym zwiastunie Czarnego Adama

Dwayne Johnson gra Tetha Adama, największego wroga Shazama w przyszłości czarny Adam.

Minęło 15 lat, odkąd Dwayne Johnson po raz pierwszy wyraził chęć zagrania w Czarnego Adama, klasycznego złoczyńcę DC Comics z lat 40. XX wieku. Projekt od lat tkwi w piekle rozwoju, ale film w końcu trafi do kin jesienią tego roku. A teraz mamy pierwszy zwiastun dla czarny Adamdając nam wgląd w historię pochodzenia postaci i jego nieuniknione spotkanie z Justice Society of America (JSA).

(Spoilery dla niektórych scenorysów poniżej).

Postać pojawiła się jako czarny charakter w pierwszym numerze Rodzina Marvela Karykatura z 1945 r. Z prawnego punktu widzenia jest to starożytny Egipcjanin imieniem Teth Adam, wybrany przez maga Shazama na jego następcę. Adam miał mieć czyste serce, ale kiedy miał moc Shazama, stał się skorumpowany, zabił rządzącego faraona i objął tron ​​egipski. Nie mogąc zanegować tych sił, Shazam wygnał Teth Adama do najdalszej gwiazdy we wszechświecie.

Powrót na Ziemię zajęło Tethowi Adamowi 5000 lat – w końcu były to lata 40. – gdzie poznał rodzinę Marvela. W końcu członek rodziny nakłania go do ponownego powiedzenia „Shazam”, a Teth Adam powraca do swojej ludzkiej postaci, natychmiast liczącej 5000 lat. Oto historia nakręcona w 2019 roku Shazam, kiedy terapeuta wyjaśnia, co stało się z młodym Billym Batsonem. (W tej filmowej wersji Teth Adam, czyli Czarny Adam, spuścił na Ziemię Siedem Grzechów Głównych i zniszczył całe cywilizacje.)

Powiększenie / Czarny Adam i Hawkman omawiają etykę bohaterów, którzy zabijają złoczyńców.

YouTube / DC / Warner Bros.

DC Comics nabyło prawa do Czarnego Adama w latach 70. i stał się powracającą postacią w ich życiu Rodzina Shazam Karykatura. Początkowe zainteresowanie tworzeniem filmu skupiającego się na postaciach sięga początku 2000 roku, z Johnsonem w roli tytułowej, ale New Line Cinema wstrzymało rozwój w 2009 roku. W 2014 roku Warner Bros. Projekt, którego celem jest uczynienie Black Adama częścią DCEU. Pierwotnie Czarny Adam Johnsona miał pojawić się jako czarny charakter Shazam, ale do tego czasu był wielką gwiazdą filmową, którą można było uzyskać w bankach, a studio postanowiło dać mu niezależny film. (Pojawia się na chwilę w formie hologramu, kiedy czarodziej opowiada Billy’emu historię.)

READ  Aktor Michael Imperioli otwiera bar Upper West Side

czarny Adam Johnson ponownie spotkał się z wycieczka do dżungli Reżyser Jaume Colette Serra. Założeniem filmu jest to, że wygnany Czarny Adam pojawia się ponownie jakieś 5000 lat po swoim wygnaniu i zostaje wepchnięty do współczesnego świata, gdzie jego bezwzględny styl walki ze złoczyńcami nie pasuje do kultury głównego nurtu. zwyczaje.

czarny Adam Złoży również JSA do DCEU. Pierce Brosnan gra Kenta Nelsona, znanego jako Doctor Fate, członka armii Sudanu Południowego, który nosi magiczny hełm. Noah Centineo gra Atom Smasher, członka JSA, który może manipulować jego strukturą molekularną, aby zmienić jego rozmiar i siłę. Aldis Hodge gra Hawkmana, archeologa i reinkarnację egipskiego księcia. Jego charakterystyczne skrzydła nadają mu siłę lotu. Quintessa Swindell gra Cyclone, wnuczkę Czerwonego Tornada, która kontroluje wiatr i potrafi generować dźwięk.

Pierce Brosnan gra Doktora Fiata, który nauczył się magii i ma magiczny Hełm Przeznaczenia.
Powiększenie / Pierce Brosnan gra Doktora Fiata, który nauczył się magii i ma magiczny Hełm Przeznaczenia.

YouTube / DC / Warner Bros.

W obsadzie znalazła się także Sarah Shahi jako Adriana Tomaz, profesor college’u i bojowniczka ruchu oporu w fikcyjnym Kandak Nation, pierwotnym domu Czarnego Adama. W komiksach interesuje ją miłość i wydaje się, że w filmie zagra podobną rolę. Wiemy też, że w filmie pojawi się grupa przestępcza Intergang.

Zwiastun wskazuje na historię pochodzenia postaci, w której widzimy Tetha Adama jako niewolnika w starożytnym Egipcie, który stracił syna i otrzymał moce podobne do tych, które miał Shazam. Ale w inny sposób niewiele dowiadujemy się o fabule. Wydaje się to być zgodne z projektem, według producenta Hirama Garcia, który: io9 powiedział niedawno Ten pierwszy zwiastun ma być czymś więcej niż tylko zwiastunem. Widać przebłyski Atomowego Niszczyciela, Cyklonu i Doktora Losu, który mówi Czarnemu Adamowi, że może wybrać bycie złoczyńcą lub zbawicielem tego świata. Thera ma również ekspresyjną interakcję z Hawkmanem, który prawdopodobnie jest pozycjonowany jako moralna bariera dla bohatera Czarnego Adama. Hochman upiera się, że superbohaterowie nie zabijają ludzi. Czarny Adam odpowiedział: „W porządku, rozumiem”. I oczywiście otrzymujemy ekstrakty z suchych marek Johnsona.

READ  Studia przygotowują nową ofertę dla aktorów

czarny Adam Pojawia się w kinach 21 października 2022 roku.

Warner Bros.

Zdjęcie z aukcji autorstwa YouTube / DC / Warner Bros

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *